konkurs chichotka magic box baby art

Wyniki konkursu: Zatrzymaj chwile pełne emocji

Z okazji Dnia Taty zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był zestaw Magic Box od firmy Baby Art. Konkurs organizowaliśmy wspólnie ze sklep z artykułami niemowlęcymi.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie. Śledźcie naszego bloga, fanpage na Facebooku i Instagram – wkrótce będą czekać  na Was kolejne konkursy.

Zatrzymaj chwile pełne emocji

Zestawem Magic Box firmy Baby Art od sklepu Świat Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim postanowiliśmy nagrodzić autora komentarzu o treści:

“Najpiękniejszy i najbardziej emocjonujący moment w moim życiu, to chwila w której na świat przyszedł mój synek Natanek. Byłem przy narzeczonej na sali porodowej i nie mogłem się doczekać kiedy pierwszy raz ujrzę naszą wyczekiwaną kruszynkę. Jak się później okazało, wcale taka kruszynka z niego nie była, tylko dorodny facecik, bo ważył ponad 3800g 😀Pierwszy raz w życiu zaniemówiłem i się popłakałem, na widok cudnej małej istotki, którą pokochałem od pierwszej chwili. To ja jako pierwszy wziąłem na ręce naszego synka, był to dla mnie niesamowicie wzruszający i piękny moment. Tuliłem go, całowałem i nie mogłem się napatrzeć, jaki jest bezbronny i śliczny. Jednak najszczęśliwsza chwila, która miała, jak się okazało później miejsce-to dzień w którym dowiedziałem się, że synek jest zdrowy i będzie mógł wrócić z nami w końcu do domu. Mój skarb od pierwszej doby życia walczył o życie…dzięki Bogu wszystko skończyło się dobrze. A ja mogłem zobaczyć, jak stawia pierwsze kroczki, czy wypowiada słowo: ”tata” Kocham Go nad życie <3

autor wpisu: Dariusz Dobies

Gratulujemy!

***

Autora nagrodzonego wpisu konkursowego prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz kontaktowy na blogu lub wiadomość prywatną na Facebooku w celu ustalenia adresu do przesłania nagrody. Autor wpisu ma 48 godzin na kontakt. Po upływie tego czasu wyłonimy innego zwycięzce.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.