Wygraj biżuterię 4 Seasons Jewelry dla mamy i córki!

Jeśli śledzisz bloga zapewne znasz już markę 4 Seasons Jewelry, która tworzy piękną biżuterię z mleka matki karmiącej. Brand ten jednak ma w swoich zbiorach zdecydowanie bogatszy zestaw cudowności, a Ty biorąc udział w konkursie możesz otrzymać dla siebie i dla swojej córki piękne bransoletki w zestawie mama & córka! 

Bardzo lubię pokazywać Wam talenty polskich twórców. Marta z 4 Seasons Jewelry nie tylko posiada unikatowe umiejętności, ale przede wszystkim jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Możecie ją lepiej poznać czytając wywiad, który kilka tygodni temu pojawił się na naszym blogu. Wystarczy kliknąć tutaj. Nasz wspólny projekt dopiero się rozpoczyna, a jednym z jego elementów są konkursy, które będziemy dla Was cyklicznie organizować. Dziś jest najważniejszy, bo pierwszy z nich. 🙂 Do wygrania są dwie bransoletki. Jedna dla Ciebie, a druga – mniejsza dla dziecka. Oczywiście udział w konkursie może wziąć każdy, a wygraną przeznaczyć np. na prezent dla kogoś bliskiego.

Baw się dobrze!

Wyniki konkursu!

Dziękujemy Wam, ża udział w konkursie! Biżuterię 4 Seasons Jewelry z kolekcji Mama & Córka – dwie bransoletki z żuczkiem skarabeuszem trafią do Kasia J-ł. Serdecznie gratulujemy i przypominamy, że czekamy na kontakt poprzez wiadomość na fb lub e-mail przez 48 godzin od ogłoszenia wyników.

Edycja: Niestety poprzednia zwyciężczyni – Pani Kasia nie zgłosiła się, więc wybraliśmy kolejną osobę. Bransoletki trafią do Pani Justyny Berger (jeśli zgłosi się do nas poprzez e-mail lub wiadomość prywatną w przeciągu 48 godzin czyli do środy do godziny. 21:00). Czekamy! 😉

Konkurs – regulamin

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY

1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Konkurs Handmade” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.chichotka.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest marka 4 SEASONS JEWELRY.

II. NAGRODY

1. Nagrodą są dwie bransoletki z żuczkiem skarabeuszem w zestawie mama & córka.
2. Fundatorem nagrody jest A. Rżanek prowadzący działalność gospodarczą”Kasmiri” o numerze NIP: 9471964280 Regon: 101372344
3. Partner konkursu zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 14 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU

1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
– zaprosić i oznaczyć w komentarzu pod plakatem konkursowym trzech znajomych oraz podać imię córki, do której ma trafić bransoletka.
3. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @4-seasons-jewelry – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło jeśli dodatkowo:
– polubisz plakat konkursowy na Facebook;
– udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;

4. Wyniki zostaną ogłoszone do 11 sierpnia 2017 r. na stronie organizatora konkursu (www.chichotka.pl)
5. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 28 lipca 2017 do 8 sierpnia 2017 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
7. Organizator dopuszcza modyfikację regulaminu w czasie trwania konkursu.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.