kurtka parka irys dzien dobry

Przywitaj kurtkę Irys od marki Dzień Dobry!

Niebanalne wzory tkanin i dzianin. Oversize’owe projekty i wygodny styl. Zabieram Cię do świata marki Dzień Dobry, w którym optymizm i energia miesza się z pełną paletą barw! Esencją tego podejścia jest kurtka Irys!

Mam mega szczęście do miejsca, w którym żyję. Centralna Polska z niewielką odległością od Łodzi. Miasta, w którym co rusz napotykam kreatywnych projektantów. W sumie to jak miałoby być inaczej skoro to właśnie Łódź od lat jest stolicą polskiego włókiennictwa. W województwie łódzkim działa ponad 4 tysiące firm z branży włókienniczo-tekstylnej. A od 2012 roku w tej branży działa również marka Dzień Dobry. Założyli ją Jaśmina – absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku tkanina drukowana. Jaśmina jest ilustratorką, graficzką i projektantką druku na tkaniny. Jest także autorką okładek płyt m.in. dla Happysad, Artur Andru czy Czesław Śpiewa. Norbert to z kolei absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania na kierunku Realizator Obrazu Filmowego. Zdobył główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Off Camera w Krakowie. Połączyli swoje siły, by stworzyć markę, która zaraża optymizmem. Dzięki niej, aż prosi się, by znaleźć miejsce w swojej szafie dla ich nietuzinkowych projektów.

kurtka parka Irys Dzien DobryKurtka Irys – co mnie w niej kręci?

Ubierając się w płaszcz od Nubee (więcej tutaj) zauważyłam, że totalnie przyciąga uwagę. Żywe kolory mimo wszystko zachowane w pewnym projektowym ładzie nie są zbyt standardowym rozwiązaniem spotykanym w ubiorze codziennym. W kurtce Irys od Dzień Dobry znajduje podobne elementy chociaż płaszcz, a kurtka parka to jednak rodzaj ubioru. Irys totalnie przyciąga wzrok samym wzorem. Zapewniam Cię, że kolorystyka „skradnie show” i przyciągnie uwagę niezliczonej ilości mężczyzn i… kobiet. 🙂

kurtka parka Irys Dzien DobryParka Irys została wykonana z wodoodpornego, grubego ortalionu z bawełnianą podszewką, która jest fioletowa. Z przodu znajdują się dwie, duże kieszenie, nie mówiąc już o kapturze, który ochroni przed wichurą i chyba też przed mega ogromną ulewą. Można się w nim dosłownie schować. Do zapięcia kurtki służy dwustronny suwak i listwa na napy. Jest wydłużana z tyłu.

Bawełniane sznurki ściągające znajdują się zarówno w talii jak i w kapturze. Jest dostępna w rozmiarze S, M, L. Dokładna rozmiarówka dostępna jest na stronie produktu.

Skład: 100% poliester (wierzch), 100% bawełna (spód).

 

kurtka parka Irys Dzien Dobry
Od jutra (środy, 9 maja 2018 r.) przez dwa dni na hasło Chichotka podczas zakupów otrzymacie 15% rabatu!

 

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.