Pin up girl

Coraz bliżej ciepłych dni, a my nie możemy się już doczekać jak Chichotka zrzuci płaszcze i kurtki. Dlatego też czas, gdy za oknem pogoda jest wciąż chimeryczna, poświęciłyśmy na przygotowania! Dziś pokażemy Wam fantastyczne dodatki handmade od Maladie!

1 2

Okey…przygotowujemy się nie tylko teoretycznie, ale też praktycznie. Udało nam się trafić w taką pogodę, że skarby od Maladie udało nam się zabrać na spontaniczną sesję w terenie. 🙂 Właśnie takie sesje lubimy z Chichotką najbardziej. Wychodzimy na dwór, Mąż bierze aparat, ja zajmuje się strojem Chichotki, a zainteresowana po prostu jest sobą.  🙂 Wtedy wszystko wychodzi najlepiej!

7 13 9

A zatem do rzeczy. Dziękujemy Maladie za fantastyczne opaski w stylu pin up. Od pewnego czasu marzyłam, żeby Chichotce zorganizować sesje w takim stylu. Wreszcie się doczekałam. Muszę jednak dodać, że nie jest to jedyna sesja w tym stylu, która zobaczycie na blogu, bo Maladie zrobiła tak piękne dodatki, że wręcz grzechem byłoby ich nie wykorzystać ponownie. Najważniejsze, że dni stają się już na tyle pogodne, że pomysły na sesje można już zacząć realizować.

17 16 18

Swoją drogą Chichotka robi się już mała modnisia. Moje Maleństwo lubi zaglądać do swojej komody, gdzie znajdują się jej ciuszki i dodatki. Mamy super zabawę jak sama zaczyna je na siebie zakładać po czym robi sobie rundę honorową po domu prezentując swoją własną stylizację. 🙂 Jest dużo śmiechu. 🙂 Mam wrażenie, że zaczyna chłonąć od mamy modową pasję.

20 26 24

Co ciekawe jak dotarły do nas dodatki od Maladie Chichotka wcale nie była taka chętna do ich zakładania. Miała zasadę, że w domu niczego na głowie się nie nosi. Akceptowała dodatki dopiero po wyjściu z domu. Tak samo było z czapką. Chyba jednak potrzebowała chwilki na zastanowienie i doszła do wniosku, że dodatki to fantastyczne uzupełnienie jej stroju. 😉

27 28

Tym razem z przyczyn technicznych nie będzie filmu. Ale postaram się szybko nadrobić zaległości. 🙂

30 29 31

Stylizacja
Opaska pin up Maladie
Apaszka Maladie
Bluza Carters
Spodnie Next
Buty Fisher-Price

 

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.