Obiecana niespodzianka! Mamy dla Was konkurs!

Musimy przyznać, że nad tą zabawą pracowaliśmy dość długo. A to wszystko dlatego, by stworzyć dla Was konkurs, który będzie pełny dobrego humoru i atrakcyjnych nagród! Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić!

Zasady konkursu Chichotka & Przyjaciele

Główne zadanie konkursowe:
Użyj słowa Chichotka zastępując nim wyraz w tytule serialu, filmu bądź książki, tak by nadać mu zabawny charakter!

Pozostałe warunki obowiązkowe:
– Polub funpage Chichotka.pl i wszystkich sponsorów
– Udostępnij plakat konkursowy na swoim profilu
– Zaproś do konkursu dwóch znajomych

Nagrody gwarantują:
1. Świat Dziecka – Baby Swimmer – nowość na rynku – dmuchany kołnierz do kąpieli noworodków, niemowląt i małych dzieci. Do stosowania w codziennej kąpieli w domowej wannie, a także na basenach, kąpieliskach i na odkrytych wodach (na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod stopami).

baby swimmer swiat dziecka

2. Sweet & Love – Komplet koralowy (czapka i komin) z szarą gwiazdą (rozmiar do ustalenia). Piękny styl od genialnej artystki! Kochamy handmade!

sweet&love2

3. Eligrafia – profesjonalny fotomontaż wybranego zdjęcia przez zwycięzcę. Eli swoją kreatywnością w działaniach graficznych bardzo często doprowadza obserwatorów swojego bloga do zachwytu! I pomyśleć, że znajduje na to czas przy trójce uroczych maluchów!

eli_milamalinum2
4. Maladie – spodnie baggy wraz z zestawem czapka i apaszka. Do wyboru trzy materiały. Wspominaliśmy, że kochamy handmade?! 🙂
maladie

5. Uzależnieni od czytania – sówki (zakładki do książki) – Koniec z wiecznym zapominaniem, na której stronie skończyliśmy czytanie! Mały gadżet, ale dla pochłaniaczy książek wręcz niezbędny! I do tego te słodkie sowy… 🙂

zakładki do ksiazki
6. Muffincase  – książka „Rok w lesie” Emilii Dziubak przeznaczona dla dzieci w wieku od O do 6 lat. I pamiętajcie! Czytamy dziecku minimum 20 minut dziennie! 🙂 Jest jeszcze sugestia od naszej sponsorki – Muffincase pozostawia dobrowolność w polubieniu jej fanpage’a na Facebooku. 🙂

myffin7. Lukrowane Migdały – Apaszka w liski to propozycja od Lukrowanych Migdałów. Czyż nie jest urocza? 🙂

lukrowane_migdaly2
8. Z Filiżanką Kawy – Mamy też coś dla…rodziców! Zestaw 12 próbek  firmy “Tołpa”.


z filizanka kawy2
9. Chichotka.pl – Od nas coś na ważną rodzinną uroczystość dla malucha. Urocza, granatowa tunika dla dziewczynki (rozmiar – 12 miesięcy)

5.15

Patronat nad konkursem objął FashionKid.eu – portal dla małych pasjonatów mody i ich rodziców! FashionKid ufundował dla uczestników konkursu trzy parasole – w sam raz na jesienną aurę.

parasol

Konkurs trwa od  29.10.2015 do 10.11.2015. Wyniki ogłosimy 13 listopada.

Czekamy na wasze kreatywne zabawy słowem! 🙂 Powodzenia!

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.