Mouse in a House rewolucja!

Marka Mouse in a House szykuje dużo nowości, przede wszystkim związanych z organizacją. Ale zmiany szykują się także w kwestii prezentacji produktów w Internecie. Wszystko to za sprawą nowej lokalizacji.

CFD. Dokładnie Centrum Fashin Design Kieleckiego Parku Technologicznego stało się nową siedzibą Mouse in a House. Jakie to ma znaczenie dla klientów marki? Postanowiłam zapytać u źródła i choć na razie marka nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów to dla nas postanowiła nieco uchylić wrota tajemniczości…

Postawili na niezależność!

W CFD Mouse in a House będzie w pocie czoła pracował nad wizerunkiem swoich produktów. Zarówno tych rzeczywistych jak i tych, które będziecie oglądać w wirtualnej przestrzeni. Bez Internetu, strony www i zasięgów Social Media ciężko o skuteczną promocję projektów. Mouse in a House dobrze o tym wie. Za sprawą nowej siedziby marka zyskała dostęp do bogato wyposażonej szwalni, studia fotograficznego, pracowni projektowej, a także showroomu z wybiegiem dla małych modeli i modelek! Totalny odjazd!

Chichotka_Niespodzianka czeka też ze strony studia fotograficznego. Dla lepszej prezentacji produktów marki przygotowana będzie ekspozycja zdjęć w perspektywie 360 stopni! Będziecie mogli oglądać projekty marki Mouse in a House z każdej możliwej strony. Dzięki czemu będzie można wychwycić każdy detal znajdujący się na ubraniu bądź dodatku.

17760815_1653140688033432_8778801187137091382_o

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.