Mata honey tolie yulie musztardowa dla dziecka

Mata Honey od Tolie Yulie!

Mata to nieodzowny element dla dziecka i choć na rynku jest wiele mat wypełnionych akcesoriami i kolorami ja chcę dzisiaj pokazać Wam opcję nieco bardziej minimalistyczną, choć wcale nie mniej interesującą!

W końcu mata nie służy tylko do nieustannego stymulowania rozwoju motorycznego. Czas spędzony na macie to także doskonała okazja, by po prostu być blisko siebie, obdarowywać dziecko uśmiechem, dzielić się ciepłem, rozmawiać i pielęgnować rodzącą się między Wami więź.

Wersje kolorystyczne

Miodowa mata Honey od Tolie Yulie to nie jedyna wersja kolorystyczna, którą możecie kupić u twórczyni. Na razie dostępne są trzy modele, choć jak zapewniła mnie Basia – niebawem będzie ich więcej. Mata ma jeszcze jeden atut. Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych aranżacjach wnętrz. Jeśli w swoim mieszkaniu czy domu trzymasz się określonej palety barw, a wszystko ma swoje miejsce i sens, jednokolorowa mata Honey od Tolie.Yulie świetnie je wzbogaci.

Mata jest dwustronna. Pikowanie wykonywane jest ręcznie. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także podczas spędzania czasu w ogrodzie czy parku. Wykonana jest z miodowej dresówki, a przy krawędzi wszyte są dwa ręcznie wykonane chwosty, które na pewno spodobają się maluszkom. Produkt wypełniony jest antyalergiczną włókniną silikonową. Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Średnica maty to około 100 cm, grubość – 3 cm. W 92% składa się z bawełny. Pozostałe 8% to elastan.

***
Do końca maja 2018 r. na hasło Chichotka otrzymacie 15% rabatu przy zakupie Maty Honey!

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.