macierzynstwo raz konkurs handmade

Konkurs Handmade: Wygraj zestaw od Macierzyństwo raz!

Witajcie! Jesień zawitała już na dobre. Dni coraz krótsze, za oknem coraz zimniej, więc i z nastrojem bywa różnie. Postanowiliśmy coś na to poradzić i wspólnie z Macierzyństwo raz  ogłaszamy konkurs.

Zasady są bardzo proste, a do wygrania przygotowaliśmy zestaw, który zwycięzca wybierze po konsultacjach z projektantką z Macierzyństwo raz!

Przygotowaliśmy nagrodę zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki tak, aby nikt z Was nie czuł się rozczarowany. Mało tego. Każdy zwycięzca otrzyma dwie nagrody! Nadine z Macierzyństwa raz postanowiła nagrodzić Was zestawami. Możecie wybierać między opaskami pin-up, czapkami i kominami. Zwycięzca może bez trudu wybrać dwie opaski lub dwie czapki albo dwa kominy. Może także dowolnie mieszać zestawy np. łącząc czapkę z kominem czy opaskę pin-up z czapką. Wszystko zależy od Waszych indywidualnych zamówień!

Projekty, które widzicie na zdjęciu są jedynie poglądowe. Zwycięzcy muszą zgłosić się do Nadine i wybrać materiały oraz konkretne produkty, które ich zainteresują. Nadine przekazała mi, że materiałów ma wiele. Jestem przekonana, że znajdziecie coś dla siebie. 🙂

macierzynstwo raz opaska pin up chichotka

Wyniki Konkursu!!!

Dziękujemy Wam za udział w konkursie Handmade. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale na pocieszenie pamiętajcie, że konkursy na naszym blogu odbywają się regularnie. Niebawem już kolejny konkurs. 🙂

W konkursie nagrodziliśmy Panią Paulinę Fidalę (nagaroda dla córeczki) i Dorotę Szweda (nagroda dla synka). Prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na facebooku!

Konkurs – regulamin

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY

1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Konkurs Handmade” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.chichotka.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest marka Macierzyństwo raz.

II. NAGRODY

1. Nagrodą jest zestaw handmade, składający się z dwóch wybranych przez zwycięzców produktów.
2. Fundatorem nagrody jest Nadine Kranik – autorka bloga Macierzyństwo raz –  www.macierzynstworaz.pl
3. Partner konkursu zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 21 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU

1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
– zaprosić i oznaczyć w komentarzu pod plakatem konkursowym trzech znajomych
3. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @macierzynstwoRaz – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło jeśli dodatkowo:
– polubisz plakat konkursowy na Facebook;
– udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;

4. Wyniki zostaną ogłoszone do 26 października 2016 r. na stronie organizatora konkursu (www.Chichotka.pl)
5. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 13 października 2016 do 23 października 2016 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.