inspiracje cotton balls

Inspiracje Cotton Balls

Bez kreatywności nawet najbardziej oryginalny artykuł dekoracyjny straci swoją moc. Dziś pokażę Ci kilka inspiracji Cotton Balls! Możesz je wykorzystać także w swojej firmie!

Moją wizję artystyczną kolorów powierzyłam Titu Handmade i się nie zawiodłam. Właściwie to przy zakupie Cotton Balls kolor odgrywa największą rolę. Usiądź wygodnie, rozejrzyj się, zwróć uwagę na swoje ściany, dominujący kolor we wnętrzach i znajdź te barwy, które przełamią obecny wystrój. Zastanów się też czy planujesz wykorzystać je tylko w jednym pokoju, w kilku, a może w ogrodzie czy na werandzie lub w firmie – własnej lub męża?5-inspiracji-cotton-balls-6

5-inspiracji-cotton-balls7

Proces tworzenia kul

Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała Titu Handmade jak przebiega I jak długo trwa proces wyrabiania Cotton Balls. – Wykonanie 10 kul to tak naprawdę mniej więcej godzina pracy. Do ich stworzenia używam kordonków i balonów wodnych. Gdy owlekę balon moczę go w kleju. Kule po nim bardzo długo schną. Nawet do 3 dni. Bywa też tak, że po pierwszym moczeniu w kleju nie zeschną się odpowiednio i proces trzeba powtórzyć – wyjaśnia Titu Handmade.

Nie da się ukryć, że konkurencja na rynku jest duża mimo to Titu Handmade znalazła grono zaufanych odbiorców. Co ciekawe początki biznesu zrodziły się z wewnętrznej potrzeby sprawdzenia czy uda się je zrobić samemu. – Pierwszym odbiorcą kulek Cotton Balls mojej produkcji była siostrzenica. Bardzo polubiłam sam proces tworzenia i ich efekt, który jest dla mnie obłędny. Zamawiając kule u osoby tworzącej je na zamówienie masz pewność, że w 100% oddadzą to czego oczekujesz. Masz możliwość wybrania konkretnej liczby kul, kolory i konkretną powtarzalność wybranych barw. Kule te są twarde i odporne na odkształcenia. Same lampki wykończone są zasilaczem na baterie. Nie potrzebujesz więc kabla i gniazdka, by cieszyć się ich nastrojowym blaskiem.

Kulki Cotton Balls tworzone przez Titu Handmade kosztują od 40 zł. Cena zależna jest od ilości kul. Można je zamówić korzystając z fanpage’a marki. 5-inspiracji-cotton-balls45-inspiracji-cotton-balls3 5-inspiracji-cotton-balls25-inspiracji-cotton-balls5

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.