Chichotka w Krainie Pom Pon!

Witajcie Kochani! Metamorfoza bloga za nami! Rozgośćcie się! Wracamy do modowych stylizacji spod znaku handmade! Gościliśmy w studiu Crystal Photography na zaproszenie marki Kraina Pom Pon!

Ubranka cechuje zwiewność, delikatność i subtelność – chociaż nie brakuje także casual’owego stylu.

Ada

Połączenie tiulowej sukieneczki z bluzeczką z nadrukiem to połączenie, które w szarej kolorystyce bardzo spodobało się Chichotce. Musicie wiedzieć, że w Jej życiu nastał już taki etap, że zaczyna podczas wyboru stylizacji coraz bardziej dochodzić do głosu. 😉 Już nie zawsze jestem w stanie ubrać ją w to co mi się podoba. Widać, że powoli łapie “swój styl”. Ten styl akurat świetnie nadaje się do swobodnych zabaw podczas chociażby rodzinnych imprez okolicznościowych. Wygląda pięknie, ale bez zbędnego przepychu. Cieszy oko. Jest uroczy ale przede wszystkim nie krępuje ruchów!

Ada-3

To piękne błękitne robi wrażenie prawda? Genialnie podkreśla kolor oczu dziecka. A przyznacie, że w gruncie rzeczy sukieneczka ta nie wydaje się skomplikowana. Nie raz już jednak powtarzałam, że piękno dziecięcych ubrań bardzo często tkwi w prostocie. Wystarczy lekka modyfikacja linii kroju, drobny dodatek w wykończeniu i cudo gotowe.

Ada-2

Muszę dorzucić nieco prywaty do opisu tego zdjęcia. Wręcz ubóstwiam tą Jej słodką, kokietującą minkę! I nie ważne co nabroi i jaki pomysł na dziecięcy bunt wymyśli w tej chwili. Zrobi tą minkę i mnie nie ma. Normalnie rozpływam się… 😉 A wracając do stroju to jak widzicie znów doskonałe połączenie balowych elementów w formie tiulowej sukieneczki z prostymi paskami na bluzeczce. Całość? Wygląda magnetycznie! Choć w tym wydaniu widać jak wartościowym i ważnym uzupełnieniem stroju mogą być…skarpetki! Zara się postarała – duży plusik!

Ada-1

Wstrzymywałam się, by najlepsze zostawić na koniec! Jak szukacie kreacji na wyjątkową okoliczność to przed tym dziełem zwyczajnie nie da się przejść obojętnie! Ba – mam wrażenie, że żadna mama nie byłaby wstanie przejść obok tej perłowej sukieneczki (może pełnić także funkcję tuniki) bez wyrażenia ogromnego zachwytu! Rzadko brakuje mi słów, ale w tym przypadku mogłabym gapić się przez godziny w te zdjęcia…:-) To projekt marzeń! I jeśli nadal myślicie, że za dużo w ubraniach kierowanych dla dziewczynek jest różu to stale wracajcie do oglądania tych fotografii… Pudrowy, perłowy róż to kolor, którego kategorycznie nie wolno odmawiać swojemu dziecku! Po co zabierać sobie tak ogromne pokłady estetyki? W końcu doświadczanie piękna to naturalna potrzeba kobiet. Jak się okazuje nie tylko tych starszych. 😉

Ada-4

Ada-5

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.