torebki zuzia gorska

5 propozycji od marek handmade na Dzień Matki!

Zbliża się ten magiczny dzień, w którym mamusie mają swoje święto. We wpisie znajdziecie 5 pomysłów na prezent dla mamy. Co powiesz na sukienkę w stylu „jaka mama taka córka”? A może wybierzesz pełną wspomnień biżuterię, w której ukryte jest mleko matki?

  •  Broszki – Kokardella

Nie zawsze trzeba wiele, by sprawić przyjemność. Są drobiazgi, które czarują swoim pięknem od pierwszego spojrzenia. Każda kobieta, a tym bardziej mama lubi “dopieścić” się dodatkiem, który przeistoczy ją w księżniczkę. Tak tak! My – mamy – też lubimy bajkowe klimaty. 🙂

broszka kokardella
foto. Kokardella
  • Sukienka w stylu Mama & Córka (Mamunio)

Zawsze mnie rozczula ten klimat…Jaka mama taka córka. Co prawda w tym wypadku prezent wypadałoby sprawić także najmłodszej, ale czego się nie robi z miłości prawda? W pakiecie proponuje pomyśleć nad sesją fotograficzną, by spacery w sukienkach oprócz wspomnień znalazły się także w kadrach…

sukienka Mamunio

  • Bransoletki dla mamy i córki (4 Seasons Jewelry)

Tak wiele wspomnień zawartych w małym kamieniu, a wszystko dzięki żywicy jubilerskiej i przede wszystkim najważniejszego i najbardziej emocjonalnego pokarmu jaki może dziecku dać matka. Po prostu genialne.

 

bizuteria z mleka matki

  • Torebki (Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej) 

Taki prezent ucieszy każdą mamę. Choć torebki tworzone w pracowni Zuzi Górskiej nie należą do tanich to jednak bardzo trudno przejść obok nich obojętnie. Aby dostać w łapki jedną z torebek trzeba też poczekać dobrych kilka tygodni. No cóż – za jakość i prestiż trzeba zgodzić się na wyrzeczenia. Równo na Dzień Mamy z zakupem na pewno się nie uda, ale zawsze można postarać się o efektowny bon podarunkowy. Bardzo często samo oczekiwanie na prezent może być równie ekscytujące co on sam.

Zobacz także –> 17 outletów handmade, które warto odwiedzić!

torebki zuzia gorska

  • Wianki (Handmade by Encza) 

Lato to doskonały czas na fantastyczne sesje fotograficzne. A nie od dziś wiadomo, że genialny nastrój na zdjęciach wywołują kwiaty. Wianki wracają od łask, a marką, która tworzy je genialnie jest właśnie Handmade by Encza. Przejrzyj! Gwarantuje, że się w nich zakochasz!

wianek handmade by encza dzien matki

Zajrzyj także – Wielka baza firm Handmade

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.