pies dziecko petside

Masz zwierzaka? Musisz koniecznie odwiedzić PetSide!

Jeśli myślisz, że produkty handmade skierowane są tylko do ludzi to znak, że nie znasz jeszcze PetSide! To obowiązkowy punkt programu dla posiadaczy zwierząt. Znajdziecie tam wiele praktycznych produktów!

Dzieła stworzone z miłości do zwierząt

Serwis tworzą polscy projektanci handmade. Znajdziesz tutaj naprawdę dużą bazę zarówno modnych gadżetów jak i niezbędnych akcesoriów dla zwierząt. Znajdziesz tam także coś dla siebie! Przyznam szczerze, że nie posiadamy jeszcze żadnego zwierzaka w domu, ale jak ogląda się dzieła z pod znaku PetSide to można złapać się na pewnym uczuciu żalu, że te cudeńka nie są skierowane dla mnie… Generalnie jednak to dobry znak dla marki. 🙂

handmade dla zwierzat petside
foto: petside.pl

Co tu kupisz?

Strona podzielona została na zakładki skierowane pod konkretne zwierzaki. Są psy, koty, konie, ptaki, coś dla miłośników rybek i egzotycznych zwierząt – jednak w tym ostatnim przypadku zakładka jest pusta. Postanowiłam zapytać u źródła co jest tego powodem. – Projekt PetSide wystartował stosunkowo niedawno (w lutym 2016 roku). Ciągle pracujemy nad jego funkcjonalnością. To dość spore i wymagające przedsięwzięcie. Zakładki takie jak terrarystyka czy akwarystyka są jeszcze puste ponieważ na razie nie współpracujemy z artystami zajmującymi się tą tematyką. Postanowiliśmy w pierwszej kolejności skoncentrować się na właścicielach kotów, psów i mniejszych zwierząt. Dlaczego zdecydowaliśmy się zostawić te zakładki, które obecnie są puste? Zależy nam na tym, aby twórcy zajmujący się tematyką, która nie jest w naszym serwisie jeszcze obecna mogli dostrzec, że jesteśmy zainteresowani tą tematyką. W ten sposób chcemy ich zachęcić do przedstawiania swojej twórczości w serwisie PetSide.pl. Prace programistyczne nad serwisem trwają nieustannie. I tak będzie pewnie jeszcze przez wiele miesięcy. PetSide to platforma autorska. Obserwujemy reakcje naszych użytkowników i twórców, którzy sprzedają swoje produkty w serwisie. Obecnie trwa właśnie sprawdzanie i testowanie oraz korygowanie naszego pierwotnego planu platformy w odniesieniu do realnych potrzeb użytkowników i twórców – tłumaczy Dominika Piwko, pomysłodawczyni serwisu PetSide.pl.

handmade dla zwierzat
foto: petside.pl

Co jeszcze zachwyci Cię na PetSide?

Oryginalne wykonania legowisk, przyciągające uwagę chusty, obroże, zabawki, miski, ubrania (t-shirty, bluzy, torebki) z nadrukiem konkretnego gatunku zwierzaka, biżuterię, a nawet naklejki na ścianę, zegarki, poduszki, plakaty, tabliczki z motywem psów na drzwi wejściowe, zabawki, pluszaki, kołderki i jeszcze więcej! Wybór jest po prostu ogromny!

Zajrzyj na stronę główną!

Zwiedzanie platformy radzę zacząć od strony głównej. Tam poznasz nowości, promocje i polecane produkty. A gdy już obejrzysz wszystko co tam się znajduje spędzisz kolejne minuty na przeglądaniu Twojej „ukochanej” kategorii i będziesz głowić się co dla siebie i swojego pupila zamówić na początek! 😉 Ważna uwaga! Na PetSide zaglądaj zawsze po otrzymaniu pensji na konto.

handmade dla zwierzat
foto: petside.pl

Misja PetSide

Ten element zwyczajnie podbił moje serce. Część dochodów ze sprzedaży poszczególnych produktów przeznaczona jest na pomoc bezdomnym zwierzakom. To mega szczytny cel. I w dobie ciągłej pogoni za zyskami rzecz bardzo rzadko spotykana. Serwis raz na pewien czas wybiera fundację, na rzecz której zbierane są pieniądze. Do 31 stycznia 2017 roku PetSide pomaga fundacji Felineus. Po tym czasie przyjdzie czas na kolejną fundację. Bardzo fajna inicjatywa! Oby takich więcej!

handmade dla zwierzat
foto: petside.pl

Program lojalnościowy i karty podarunkowe

Wiesz jak to jest. Czasem zbyt duża liczba produktów potrafi tak zamieszać w głowie, że stajesz przed kompletnym dylematem na co się zdecydować. Ten problem często dotyczy sytuacji, w której chcesz sprawić komuś prezent. Wtedy najlepiej zdecydować się na kartę podarunkową. Obdarowana osoba sama zdecyduje co sprawi jej największą przyjemność.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest program lojalnościowy. Rozwiązanie popularne, ale zdecydowanie wzbogacające ofertę. Za każdą wydaną złotówkę w serwisie zarejestrowany użytkownik otrzymuje 1 punkt. Po zebraniu 800 punktów przyznawany jest voucher z kodem rabatowym na 10% zniżkę na kolejne zakupy.

handmade zwierzeta pies kotPetSide w mediach społecznościowych

Marka funkcjonuje od lutego a już cieszy się ogromną popularnością. Profil na facebooku śledzi ponad 35 tysięcy fanów. Na Instagramie blisko 7 tysięcy. Serwis jest obecny także na Twitterze, Google+ i Pinterest co świadczy o dużym zaangażowaniu w komunikację przez social media. Jednym zdaniem? Kolejny plus dla marki.

***

Jeśli podoba Wam się ten artykuł i chcielibyście dać mi ogromne wsparcie i motywację do dalszej twórczości nie wahajcie się skomentować wpis tutaj lub na Facebooku, bądź dać like’a lub puścić tekst w Internety 🙂

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.