Zielony Lis

Zielony Lis: Wyniki konkursu – bon o wartości 100 zł

Święta wielkanocne coraz bliżej! A więc czas na wyniki naszego konkursu, który organizowaliśmy razem ze sklepem internetowym ze zdrową żywnością – Zielony Lis! Bon o wartości 100 zł na zakupy trafia do… 😉

Dzięki, że bawiliście się z nami!

Cieszę się, że konkurs tak bardzo przypadł Wam do gustu. Świadczy to o tym, że wiele z Was przykłada dużą wagę do zdrowego trybu życia. W tym codziennym zabieganiu dbanie o siebie i o własną rodzinę za sprawą uważnego dobierania żywności jest niezwykle istotne. Dlatego też postaram się częściej organizować dla Was tego typu “smakowite” niespodzianki! 😉

Bardzo trudny wybór

Popisaliście się dużą kreatywnością. Zgłoszeń było wiele i wybór zwycięzcy przyszedł mi z ogromną trudnością. Mogę wynagrodzić jednak tylko jedną osobę. Dla tych, którzy tym razem muszą obejść się smakiem zdradzę, że już niebawem kolejny konkurs. Śledźcie uważnie bloga.

Dobrze. Już nie przedłużam. Wypowiedź, która spodobała mi się najbardziej to:

– “Bardzo chcę wygrać bon, ponieważ kiedy tylko przeczytałam o Waszym konkursie powstał mi w głowie niecny plan. Cały bon mogłaby wykorzystać moja 9 letnia córka – wszystko mogłaby sama wybrać i w końcu przekonać się, że zdrowe może być pyszne… Nie łudzę się, że wybierze coś poza słodkościami, ale trudno, swięta idą, a jeśli już ma zajadać słodycze niech będą zdrowe. I pyszne. I zdrowe. A nic tak nie smakuje w tym wieku jak to co się samemu wybierze…Jestem pewna, że córka byłaby zachwycona takim prezentem i trafilibyście w sam srodek jej serca – a zakupy u Was juz zawsze dobrze by się jej kojarzyły. Wygrałabym więc podwójnie: bon i zdrowe produkty, oraz przekonanie się mojego dziecka, że zdrowe produkty nie są bleeee”.

Autorką nagrodzonej wypowiedzi jest Elżbieta Jóżwiak. Droga Elu – proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie lub poprzez wiadomość na fb w celu omówienia dalszych kroków. Czekam 48h. Jeśli do tego czasu nie zgłosi się Pani wybiorę kolejną osobę.

Korzystając z okazji – Wesołych Świąt Kochani!

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.