Zając czy jednorożec? Kogo wybrałoby Twoje dziecko?

Chyba nigdy nie znajdę odpowiedzi na nurtujące wielu pytanie, dlaczego czas mknie tak szybko. Chichotka niedawno świętowała już piąte urodziny, a pomyśleć, że Jej pierwsze kroki pamiętam tak, jakby stawiała je wczoraj… Pewne upodobania jednak się nie zmieniają. Hmm, chociaż delikatnej modyfikacji uległ obiekt westchnień.


Ulubieńce w pokoju

Pierwszą miłością była…panda, a w zasadzie to cała rodzina pand, które wesoło układały się do snu czekając, kto zazna zaszczytu ostatniego przytulasa i uśnięcia w Jej ramionach. Później głównym usypiaczem stał się jelonek Bambi Walta Disneya. Miłość do niego przetrwała wiele prób podbicia serca Chichotki przez inne maskotki.

Szyjątkowo zrobiło zamieszanie!

Czy tak już pozostanie? W ostatnich dniach Bambi ma silną konkurencję. Do gromadki pluszaków dołączyło towarzystwo stworzone przez Szyjątkowo. Kult jednorożców opanował dziecięcy świat tak mocno, że tylko kwestią czasu było, kiedy Chichotka zapragnie mieć swojego. Już ma i jak widzisz na załączonych obrazkach jego słodkość jest tak tęczowa jak jego grzywa. A także haftowany napis “Przytul mnie” nie pozwala przejść koło niego obojętnie.

Jeśli myślisz, że jednorożcowi udało się przejąć serce naszej Chichotki to muszę Cię rozczarować. Choć jest naprawdę piękny na ten moment jest w sypialni numerem trzy. Zawsze usypia z Chichotką, ale o Jej spokój w nocy dzielnie dba znajdując się w rogu łóżka.

Zając znalazł drogę do…

Adrianna zakochała się w innej maskotce. To zając, który nazwała Zuzią nie pozostawił złudzeń, kto może zagrozić jelonkowi. To na pewno wynik milutkiego minky oraz zdejmowanej sukienki i opaski pin up, które Szyjątkowo przygotowała dla Zuzi. Miłość do mody Chichotka zdecydowanie przejęła już po mnie.

Bambi czy Zuzia?

Trudno jednoznacznie wskazać ukochaną maskotkę Chichotki, jednak wiele wskazuje na to, że status najważniejszych istot, które zabiera do łóżka powiększy się do dwóch. Raz usypia z Bambim w pełnym miłości uścisku, a raz tuli zajączka.

Maskotki od Szyjątkowo

Założycielką marki Szyjątkowo jest Aleksandra Wiśniewska ze Szczecina. – Wszystkie moje szyjątka tworzone są z wielką starannością i dbałością o każdy detal, tak jakbym szyła je dla mojej córki Hani, bo to właśnie ona była, jest i będzie inspiracją i największym fanem zaprojektowanych i uszytych przeze mnie rzeczy – powiedziała mi Ola, gdy zapytałam Ją o inspiracje jakie skłoniły Ją do założenia swojej marki. Wiem też, że lubi inspirować się codziennością. Przyznała, że czasem jest to nawet kompozycja kwiatowa zauważona gdzieś w kwiaciarni.

Duszę artystki pielęgnowała od dziecka. Jej projekty dekoracyjne i artykuły dziecięce tworzone są tylko z wysokiej jakości tkaniny. – Wypełnienia i dodatki szyję tak jakbym szyła dla siebie i moich najbliższych – to dzięki takiemu podejściu Jej projekty zachwycają nie tylko najmłodszych. Dzieje się tak już od czterech lat.
Zalety produktów firmy Szyjątkowo:

  • atrakcyjna cena,
  • jakość tkanin oraz wykonanie nie dorównuje sieciówkom,
  • możliwość personalizacji maskotek oraz innych produktów (może to być imię dziecka, w naszym przypadku są to zwroty: “Przytul mnie” i “Uśmiechnij się”), haft starannie wykonany,
  • wszelkie szczegóły można zmodyfikować pod względem upodobań i gustów,
  • możliwość łączenia materiałów np. bawełny premium z muślinem,
  • produkty tworzone z miłości ze szczególną troską o każdy detal.

Chwilowo zamówienia na maskotki można składać przez profil na Facebooku. Strona www marki znajduje się w modernizacji. Śledźcie też profil Szyjątkowo w mediach społecznościowych, ponieważ Ola często ze swoimi produktami wybiera się na targi i jarmarki. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla swojego dziecka lub chrześniaka.

Zbliża się Dzień Dziecka, więc to idealna okazja.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.