Wyprzedaż w Marthu – żal nie skorzystać?

Polski brand – firma Marthu rusza z wiosenną wyprzedażą, a to znak, że można ustrzelić ciekawe okazje – włącznie z muchami do kolorowania!

Jakiś czas temu na blogu przedstawiałam Wam firmę Marthu. Możecie ten wpis przeczytać tutaj. Mówiąc po krótce. To polska firma, która tworzy m.in. genialne muchy. Zestawów jest naprawdę mnóstwo, a teraz nadszedł czas na wytężone polowanie, bowiem rabaty na produkty sięgają 20%!

Wybór produktów w promocji jest naprawdę duży. Poczynając od much ze wzorem sushi, klocków, pixela, kaset magnetofonowych na wizerunku miast czy dzieł sztuki kończąc.

Na co warto szczególnie zwrócić uwagę?

Zanim jednak zatopicie się w poszukiwaniach najciekawszego wzoru polecam Wam dwie propozycje, od których poszukiwania warto zacząć.

Muchy z własnym wzorem

Jak już wspomniałam wybór jest naprawdę ogromny, jednak jeśli nawet takie bogactwo nie pozwoli Wam znaleźć tego najlepszego z najlepszych po prostu stwórzcie go sobie sami! Marthu pozwala swoim klientom samemu zaprojektować muchę. Genialne? I do tego takie rozwiązanie również jest w promocji! Mało tego – można zaprojektować także krawat, poszetkę, muchę dla dziecka,  w zestawie tata i syn oraz damską!

Muchy kolorowanki na Wielkanoc

Lubicie zaskakiwać? Doskonałą okazję ku temu są spotkania rodzinne, a te najbliższe już niebawem, bo przecież za pasem święta wielkanocne! Muchy męskie, dziecięce oraz stworzone w zestawie tata i syn w wielkanocnym klimacie możecie wspólnie pomalować. To nie tylko oryginalny dodatek do eleganckiego ubioru, ale także sposób na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem.

Nie wiem do kiedy będzie trwała promocja, ale warto się pospieszyć, bo produkty, które jeszcze dzień wcześniej oglądałam w postach na Facebooku dzisiaj są już niedostępne. Rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i w zasadzie to wcale się nie dziwie. Produkty Marthu to doskonały pomysł na prezent dla bliskich.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.