Wózek dla lalek od BebeStragan przypomni Ci dzieciństwo

Zaczęli sprzedawać drewniane eko-wózki dla lalek, bo chcąc go kupić dla swojego dziecka zwyczajnie nie mogli go znaleźć. Postanowili wykorzystać niszę i dzięki temu szturmem podbijają rynek handmade w Polsce. Chcesz ich poznać?

Wózków dla lalek w ciekawym, retro stylu nie widzi się w każdym sklepie. W sumie to praktycznie wcale się nie widzi. Marta z Łukaszem z tym problemem spotkali się kilka lat temu. Szukali dla swojej córki wózka, który nie byłby plastikowy, różowy i wybitnie nie przypominał tandety. Jak możesz się domyślić – nie znaleźli niczego godnego uwagi. Pomysł na biznes zrodził się więc spontanicznie.

– Wszystko zaczęło się od naszych dzieci. Znalezienie estetycznych, przyjaznych i ekologicznych zabawek, które nie  tylko bawią, ale i pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają maluchy do odkrywania świata nie było wcale takie oczywiste. Okazało się, że nie jesteśmy jedynymi rodzicami poszukującymi zabawek wykonanych z naturalnych materiałów. Wielu naszych znajomych – “młodych rodziców” również poszukiwało alternatywy dla plastikowych zabawek niewiadomego pochodzenia. Tak zrodził się pomysł na bebeStragan – wyjaśnia Marta z bebeStragan.

Marta z Łukaszem zrealizowali swój cel. Wózki, które sprzedają są właśnie takie jakie sobie wymarzyli. I te marzenia teraz przekazują następnym pokoleniom. Klienci, którzy wybierają wózki od bebeStragan oprócz ekologicznych zabawek wykonanych z naturalnych materiałów otrzymują coś ponadczasowego. Swoją namiastkę dzieciństwa.

wozek dla lalek bebestragan handmade

Mimo ciągłego rozwoju nowych technologii z większym entuzjazmem kierujemy się w stronę produktów, które posiadają w sobie cząstkę magicznej historii nas samych, a jednocześnie pobudzają wyobraźnię dziecka. Wartościowa zabawka to ta, która daje dziecku impuls do realizowania przygód.

Wózki bebeStragan są trwałe, wyglądają genialnie, nie są masowe i są produkowane w Polsce. Retro wózeczek Chichotki stał się już wręcz elementem dekoracyjnym Jej pokoiku. Każdy gość, który ją odwiedzi dopytuje, gdzie można go kupić. 🙂 Wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale także jakością wykonania. Drewno z którego wykonane są zabawki bebeStragan pochodzi wyłącznie z kontrolowanych, europejskich zasobów leśnych. Lakiery i kleje są ekologicznie i nieszkodliwe dla zdrowia. Spełniają rygorystyczne normy europejskie. Zabawki są zgodne z wymogami Dyrektywy Dotyczącej Bezpieczeństwa Zabawek 2009/48/WE i spełniają normy EN71. Posiadają także certyfikat CE.

wozek dla lalek bebestragan handmade

Założyciele bebeStragan nie zapomnieli również o tym, że każda lalka śpiąca w wózeczku musi mieć swoją kołderkę. Akcesoria do wózeczka znajdziesz na stronie bebeStragan. W ofercie marki są także produkty skierowane do chłopców – np. drewniany wózek-autko, który zyska uznanie w oczach amatorów motoryzacji.  Ciekawą propozycją jest także wózek Antek z dyszlem. Sprawdzi się doskonale podczas pasjonujących zabaw w plenerze. Są też koniki na biegunach czy drewniany domek – zagroda.

wozek dla lalek bebestragan handmade
wozek dla lalek bebestragan handmade
domek do zabawy handmadewozek do zabawy autko dla chlopca handmade

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.