woodwick swiece

Woodwick: Preludium do romantyzmu…

Ze związkiem jest jak z celami, które stawiasz sobie w życiu. Jak się nie postarasz to trudno o pozytywny efekt… W codzienności łatwo zapomnieć o rozniecaniu ognia swoich uczuć. A często wystarczy drobiazg, by zrobiło się miło.

Wiem, że lubisz narzekać jak to partner przestał Cię dostrzegać. Jak to stałaś się tylko maszyną do wykonywania obowiązków domowych, jak to świetnie sprawdzasz się w roli matki jego dzieci – czytaj pranie, prasowanie, gotowanie…

Być może jest w tym sporo racji. Być może jest wiele nadinterpretacji. Ale jedno jest oczywiste. On też może mieć do Ciebie o coś pretensje. Też może czuć, że go nie doceniasz. Czuć się zaniedbany. W tym wszystkim nie ważne jest kto ile ma za uszami, tylko co robicie, by te wzajemne żale nie zdominowały Waszego życia.

Związek to nie licytacja. Tu nie jest ważne kto da więcej. Ważne jest, by po prostu dawać. Bo dawanie daje korzyść obu stronom. Czyścicie atmosferę, luzujecie napięcia. Zwyczajnie robi się miło. Wraca szczęście. A co jest ważniejsze w życiu zaraz po zdrowiu? Nie nie…nie mam na myśli pieniędzy. 😉

2_wwwPłomień świecy stworzy klimat…

Naprawdę niewiele potrzeba, by zaskoczyć. Wywołać uśmiech i ściągnąć uwagę. Rozniecić to co na jakiś czas nieco przygasło. Przez wiele lat oczekiwałyśmy równouprawnienia, więc korona z głowy Ci nie spadnie, jak zamiast czekać na tą „banalną” kolację przy świecach sama ją zorganizujesz. Zobaczysz, że Twój mężczyzna niebawem zrewanżuje się czymś dla Ciebie. Karma wraca.

Postaw na Woodwick

Są różne typy świec. Te, które palą się długo, te które po chwili wylewają się poza swoją powierzchnię tworząc tym samym problem ze sprzątaniem. Są takie, które kochamy za zapach czy kształt. Są jednak też takie, które oprócz blasku niosą za sobą bogatą paletę emocji. Emocji, które identyfikują nas samych. Są studnią naszych wspomnień, doświadczeń, przeżyć i upodobań. Tym są właśnie dla mnie świece Woodwick.

Do chwili, gdy poznałam świece Woodwick nie byłam przekonana, że coś co wygląda i działa praktycznie zawsze tak samo może posiadać coś co wyróżnia je od innych. Woodwick to nie tylko twórca romantyzmu. To także innowacja, która zapewniła jej obecność w top 3 najbardziej rozpoznawalnych marek tworzących świece na świecie!

3wwwOdpal kominek, kiedy tylko zechcesz!

Nie każdy ma dom, w którego salonie mieści się kominek. Nie ma w tym nic dziwnego. Ale fakt, że nie posiadasz domu z kominkiem wcale nie oznacza, że nie możesz czuć jego efektu gdziekolwiek jesteś. Świece Woodwick posiadają specjalnie zaprojektowany, drewniany knot, za sprawą którego, po odpaleniu świecy usłyszysz kojący dźwięk imitujący skwierczenie drewna w domowym kominku… Drewniany knot sprawia, że dużo intensywniej i szybciej poczujesz nutę zapachową konkretnej świecy.

Ważne jest, aby świecy Woodwick po odpaleniu nie gasić przez minimum dwie godziny. Tyle właśnie mniej więcej potrzebuje, by wosk idealnie rozpuścił się na jej powierzchni. Wtedy pali się długo, równo i czysto. Nie tworząc tym samym nieestetycznych dziur w strukturze wosku. Woodwick słynie także z wykorzystywania w swoich świecach surowców odnawialnych, naturalnego wosku sojowego oraz wysoce skoncentrowanych olejków zapachowych. To te elementy odpowiadają za intensywny i długo utrzymujący się zapach… Choć czas zależy od rodzaju świecy. Mała pali się do 40 godzin, średnia do 100, a duża do 175.

A do tego ten elegancki kształt szkła i luksusowo wyglądająca drewniana pokrywka, która jest ślicznie wyglądającym dodatkiem do aranżacji wnętrza…

***
Produkty do stworzenia artykułu dostarczył partner strefy Beauty – Mydlarnia Luna

4www

Konkurs – wygraj bon o wartości 100 zł!

Mydlarnia Luna, która użyczyła mi produkt do testów jest taka fajna, że chce kogoś z Was obdarować bonem o wartości 100 zł na zakupy kosmetyków. Konkurs jest banalnie prosty. Zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła! Powodzenia!

Konkurs – regulamin

 1. ORGANIZATORZY I SPONSORZY
 2. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Wygraj Bon z Luną” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.Chichotka.pl.
 3. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest Mydlarnia Luna S.C. Joanna Rokita Iwona Marczuk, ul. Bursztynowa 82/92 lokal 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
 4. NAGRODY
 5. Nagrodą jest bon o wartości 100 zł na zakupy w Mydlarni Luna (skwer handlowy „Piotr i Paweł” w Piotrkowie Trybunalskim lub poprzez zakup internetowy).
 6. Fundatorem nagrody jest Mydlarnia Luna S.C. Joanna Rokita Iwona Marczuk, ul. Bursztynowa 82/92 lokal 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
 7. Partner konkursu zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 21 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
 2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
 • zaprosić i oznaczyć w komentarzu pod plakatem konkursowym trzech znajomych.
 1. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @MydlarniaLuna – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło, jeśli dodatkowo:

 • polubisz plakat konkursowy na Facebook;
 • udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;
 1. Wyniki zostaną ogłoszone do 25 kwietnia 2017 r. na stronie organizatora konkursu (www.Chichotka.pl)
 2. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
 3. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.
 4. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
 5. Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 12 kwietnia 2017 do 22 kwietnia 2017 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
 6. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
 8. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
 9. a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
 10. b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
 11. c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
 12. d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
 13. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
 15. a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
 16. b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

WYNIKI KONKURSU

Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w naszym konkursie zorganizowanym wspólnie z Mydlarnią Luna. Niestety bon o wartości 100 zł możemy podarować tylko jednej osobie. Tym razem szczęśliwym zwycięzcą okazała się Pani Anna Marcinkowska. Serdecznie gratulujemy! Prosimy o wiadomość prywatną poprzez nasz fanpage w celu ustalenia szczegółów przekazania nagrody.

P.S. Niebawem ruszymy z kolejnym konkursem! 🙂

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.