torebka boho swing okragla 70

Torebka Boho – hit z Bali wyróżniony przez Vogue

Najgorętszy trend roku prosto z tygodnia mody haute-couturel z Paryża! Wyróżniona przez magazyn Vogue! Światu pokazała ją Julie Sarinana, jedna z najpopularniejszych światowych blogerek, a dziś torebką Okrągła 70’ Polki rozkochuje Boho Swing!

Torebka Okrągła 70’ od Boho Swing i jej mniejsza wersja – Little One nie powstają w Polsce, a w odległym Bali. Wyplatane są tam ręcznie z naturalnej, trwałej trawy – ate. To unikalny materiał z Indonezji. Torebka boho tkana jest w unikatowy kształt. Po czym trawa suszona jest w słońcu, dzięki czemu zyskuje piękny, ciepły, karmelowy kolor. Wiesz, że każda torebka wędzona jest w łupinach kokosa? Wytwarzają je mieszkanki Bali, genialne rzemieślniczki, którym technika ich tworzenia przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Dojrzewa 7 dni…

Jedna torebka boho to 7 dni pracy jednej, utalentowanej kobiety. Cały proces rozpoczyna się od wyplecenia. Następnie odbywa się suszenie, wędzenie, wykonanie tradycyjnego materiału, którym jest wyłożona od wewnątrz, zaś na koniec do torebki dodawane są ekologiczne zapięcia i pasek. Wyściółka wnętrza torebki posiada unikatowy, batikowy (batik to technika malarska polegająca na kolejnym nakładaniu wosku i kapieli tkaniny w barwniku, który farbując maskuje jedynie miejsca nieprzykryte warstwą wosku) druk wykonany w kolorach i wzorach typowych dla lokalnych rodzin. To sprawia, że praktycznie każda torebka jest inna.

Torebka Boho Swing Okragla 70 handmade torebka handmade

Zauroczyła Paryż

Julie Sarinana. To dzięki niej torebka boho podbiła Paryż. Jedna z najpopularniejszych blogerek, która współpracuje z największymi domami mody, a jej styl inspiruje miliony kobiet na świecie postanowiła kupić torebkę na bazarze w Indonezji. Tak ją zachwyciła, że postanowiła zabierać ją wszędzie. Nie tylko na wieczorowe wyjścia, ale także na codzienne zakupy. Swoją garderobę uzupełnia o inne dzieła balijskiego rzemiosła: „Coachella”, „Juliet” czy „Sofia”. A propo’s – je też możecie znaleźć w Boho Swing. Ogłoszenie tych torebek najgorętszym trendem roku było więc jedynie kwestią czasu. Wyróżnienie od Vogue, też mnie nie dziwi.

torebka boho swingZapytałam Patrycję Ignatiuk, założycielkę Boho Swing o przyszłość mody handmade. Jej opinia potwierdza moje obserwacje. – Osobiście obserwujemy ciągłe zapotrzebowanie na autentyczny, bliski człowiekowi i naturze design. Myślę, że jest to związane z przesyceniem ogólnodostępnymi dobrami, gdzie każde jest identyczne, powtarzalne i wygląda niczym sklonowane. Ludzie zaczynają doceniać walory ręcznie robionych rzeczy, a ich nieperfekcyjność jest luksusem spowodowanym ręką człowieka. Zaczynają rezygnować z masowej ilości, która ostatnimi laty przytłacza i decydują się na produkty z duszą.

torebka boho swing kwiatowy splotOkrągła 70’ dla Ciebie, a Little One?

Okrągła 70’, która znajduje się w ofercie Boho Swing to zdecydowanie bestseller marki, jednak oprócz niej w ofercie znajduje się 7 innych kształtów wyplatanych z trawy ate. Jedną z nich jest model Little One, torebka przeznaczona dla dorosłych kobiet, wybierana bardzo często na wyjścia wieczorowe. Zarówno ja jak i wiele innych klientek Boho Swing dostrzega w niej także potencjał w stylizacjach Mama & Córka. Jak wspomniała mi Patrycja – kredo Boho Swing jest ponadczasowość oraz najwyższa jakość pozwalająca na przekazywanie produktów z pokolenia na pokolenie. Te dwie torebki w zestawie Mama & Córka zamykają klamrą taką filozofię.

boho torebka litle one handmade

Torebka z Bali – jak długo musisz na nią czekać?

Myślę, że teraz Cię zaskoczę. Otóż Boho Swing w przytłaczającej ilości przypadków dostarcza produkty po 24 godzinach od zamówienia. Jest to możliwe ponieważ magazyny Boho Swing znajdują się w Polsce. Produkty marki możesz kupić w sklepie internetowym (klik). – Nie posiadamy jeszcze sklepu stacjonarnego, jednak współpracujemy z małymi butikami, które czują naszą filozofię – dodaje Patrycja Ignatiuk.

Boho Swing swoje pierwsze urodziny obchodzić będzie dopiero 1 września 2018 r. Mocne wejście na rynek z czego bardzo się cieszę!

***

Na koniec mam dla Ciebie prezent! Z kodem: Chichotka – otrzymasz 10% rabatu na wszystko z wyjątkiem już przecenionych produktów! Promocja działa przez miesiąc.

torebka boho swing

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.