slipin kołdra dla dziecka

To rozwiązanie sprawi, że zapomnisz o zwykłej kołdrze dla dziecka

Otwartość, uśmiech i profesjonalne podejście do rozmówcy to elementy, które mnie do Niej przyciągnęły. Pierwszy raz miałyśmy okazję poznać się na Mamy Targ w Łodzi. Jej produkt od razu wpadł mi w oko. Wysoka jakość tkanin, estetyczne i staranne wykonanie pościeli oraz sam pomysł, który niezwykle ułatwia funkcjonowanie rodzicom na co dzień zaważył, że postanowiłam poznać historię powstania Slipin.

Niezwykła kołdra dla dziecka

Slipin to produkt stworzony z myślą o rodzicach i dziecku. Prześcieradło połączone jest bezpośrednio z kołderką za pomocą suwaków po bokach. Dzięki właśnie tym suwakom dziecko nie odkopuje się w czasie snu i jest niczym jak w śpiworku. Rewelacyjnie uczy też dziecko ścielić własne łóżko. To ekspresowa metoda, którą dziecko chwyta w mig i jest z siebie mega dumne. Nasza 5-latka od pierwszego kontaktu ze Slipinem nie wyobraża sobie innego posłania. Gdy wsunęła się do jego środka pierwsze co powiedziała to: “mamo jak tu milutko” i chociaż po kilku miesiącach użytkowania ma swoje sposoby, by delikatnie wysunąć nogę, gdy robi się Jej zbyt ciepło, to gdy tylko usypia, ja bez problemu mogę zapiąć Slipin, by w nocy nie zmarzła.

kołdra dla dzieckaSlipin – bezpieczny także dla alergików

Materiał jest delikatny, nie podrażnia skóry nawet tej alergicznej. Co jasne, każde dziecko jest inne. Jedno przesypia spokojnie całą noc, a drugie jest ruchliwe nawet w czasie snu. Nasza córcia należy do tych aktywnych. I nie ukrywam, że miałam obawy co do ograniczonych ruchów w czasie snu, że będzie czuła się skrępowana. Ale mimo wszystko przy zapięciu suwaków jest sporo miejsca. A gdy córcia chce przewietrzyć nóżkę odsuwa sobie suwak z jednego boku. I co najważniejsze tkaniny wykorzystywane do produkcji Slipina posiadają certyfikat OEKO TEX I klasa co oznacza, że są bezpieczne dla dzieci i środowiska.

handmade blog

slipin

Produkt limitowany

Zamysłem firmy jest skupienie się na produkcji indywidualnej z uwzględnieniem gustu i wszelkich uwag klienta. Póki co Slipin nie chce wchodzić w produkcję masową. Każdy produkt jest przed wysyłką dokładnie obejrzany i pięknie spakowany przez samą właścicielkę. I co równie istotne dla mnie ze względu na “lokalny patriotyzm”, to fakt, że Slipin wspiera polski przemysł włókienniczy poprzez współpracę z łódzkimi producentami tkanin.

pościel handmade

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o marce Slipin – zapraszam do posłuchania wywiadu na żywo jaki przeprowadziliśmy z Olą w związku z projektem rozmów z twórcami handmade. Wywiad dostępny jest tutaj.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.