olej z czarnuszki czarnuszka tata testuje kosmetyki

Tata testuje: Olej z Czarnuszki + konkurs!

Do pewnych kwestii stanowczo trzeba dorosnąć. Los lubi kombinować. Ale bez tego życie nie byłoby ciekawe. A każdy z nas potrzebuje stale nowych impulsów. I dlatego potestuję dla Was kosmetyki. Na pierwszy ogień olej z czarnuszki – na włosy!

Dobra – nie odkryje tutaj żarówki. Włosy facetom wypadają – staje się to zazwyczaj prędzej niż później, a Ci szczęśliwcy, którzy mają ich dużo stanowią wyjątek od reguły. Moje też zaczęły wypadać. Robią to stanowczo i systematycznie. Od momentu, w którym wszedłem w dorosłość. Ot – taki genetyczny bonus na osiemnastkę. Lipa polega na tym, że jakby tak rozejrzeć się po najbliższej rodzinnej okolicy to za bardzo nie mam na kogo zrzucić odpowiedzialności za ten niecny występek.

Uważam się za osobę o intelekcie mieszczącym się w granicach społecznego standardu, wiec nie myślcie, że nie znalazłem swojej ofiary. Gorzej, że spryciarz wyjechał dość daleko zagranicę i moje żale – jak sami rozumiecie – nie miałyby większego sensu.

Reasumując – trzeba było wziąć ten problem na klatę i znaleźć auty. Oto i one:

 • nie wypadły jeszcze wszystkie, wiec gra toczy się jak najdłuższe przeciąganie liny;
 • skoro nie wypadły jeszcze wszystkie to mogę potestować dla Was preparaty, które – zdaniem producentów – mogą pomóc mi wygrać ten bój;
 • i po drodze napisać Wam kilka recenzji licząc, że któreś z tych „cudeniek” da mi kolejne argumenty w tej nierównej walce z DNA;
 • może doczekam cudownego wynalazku, który pozwoli odzyskać to co straciłem;
 • może przeszczepy do tego czasu mocno stanieją.

No cóż – lista nie jest zbyt długa. Lubię konkrety. A oprócz wrodzonego optymizmu na szczęście mam też spory dystans do siebie. Tak więc liczę na to, że pomożecie mi dopisać kilka punktów do listy albo olśnicie mnie cudownym sposobem, który uratuje moje włosy. Okey – nie jestem aż takim optymistą, ale spróbować nie zaszkodzi.

Trochę się rozgadałem, a tutaj wypadałoby chyba przejść do konkretów. Zapomnijcie o wszelkiej maści chemicznych suplementach diety, które kuszą z reklam i witryn aptecznych. To shit. Szkoda kasy, energii i organów, które są odpowiedzialne za strawienie tych magicznych tabsów. Chyba, że macie dużo pieniędzy, masę wolnego czasu i wolicie rozwalić sobie organizm z powodu, który Was wkurza tylko i wyłącznie dlatego, że nie potraficie ułożyć sobie tego w głowie.

Ja już ułożyłem – chociaż nie powiem – zajęło mi to kilka lat. Skoro wiele osób nie potrafi rzucić fajek przez całe życie to chyba mój wynik nie jest wcale taki godny pożałowania… Wiem, że za jakiś czas przyjdzie moment, w którym nie zostanie już nic. Ale w tym wypadku sama walka z systemem jest bardziej intrygująca niż sam jej rezultat.

olej z czarnuszki czarnuszka tata testuje kosmetyki

Olej z Czarnuszki

Jak już wiecie z info powyżej – suplementy odpadły, więc przerzuciłem się na produkty działające bardziej miejscowo. Mam pewien talent do poznawania w swoim życiu osób, które w tym co robią mają niezwykłą pasję. Ta pasja zazwyczaj przekłada się na wiedzę, dlatego też nie mam oporu, by czerpać z tego co Ci ludzie do mnie mówią. Asia i Iwona – właścicielki mydlarni Luna w Piotrkowie poza swoim urokiem osobistym zwyczajnie znają się na swoim fachu. W obecnych czasach sprzedaż nie polega na beznamiętnym pokazaniu produktu i skasowaniu za niego klienta na konkretną sumkę.

U mnie zaczęło się właśnie od porad. Gadaliśmy na różne tematy i od słowa do słowa Aśka podrzuciła mi olej z czarnuszki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Byłem sceptyczny, gdy usłyszałem, że najlepiej stosować go przed każdym myciem głowy (w moim przypadku co dwa dni!). Problem polegał na tym, że kilka kropli oleju należy nałożyć na skórę głowy na wilgotne włosy – wetrzeć go i…poczekać godzinę!

No sorry, ale zważywszy na próżność facetów – trochę mission impossible. Co drugi dzień? Ponad godzina wyjęta z życiorysu? Na coś co w sumie może nie przynieść żadnego efektu?! Ja rozumiem, że kobiety potrafią przed lustrem spędzać mnóstwo czasu i sprawia im to radochę, ale na wszystkie kataklizmy świata – facet?

Stanąłem jednak w dość niezręcznej sytuacji – odrzucić tak szczerą troskę o poprawę mojego stanu ducha, pewności siebie itd., itp.? Podjąłem rękawicę. Stosuję…powiedzmy, że regularnie (próżność czasem wygrywa). Co zauważyłem?

I nie. Nie chodzi o modlitwę. Rzadziej się żegnam z włosami. Wypada ich zauważalnie mniej – wybaczcie – nie podam konkretnych statystyk. Skóra głowy jest bardziej nawilżona co uznaje za plus. Wydajność oleju? Bardzo wysoka. Do każdego użycia wystarczy kilka kropel.

Generalnie, więc jeśli Twój facet ma dużo cierpliwości to z całą stanowczością olej z Czarnuszki jest warty polecenia. Jeśli nie – odpuść. Nie mogę powiedzieć, że olej jest cudownym lekiem na wypadanie włosów. Ale na pewno wzmacnia jego strukturę. Czy czas poświęcony na pielęgnację jest adekwatny do korzyści? To już kwestia dość subiektywna. Ja sądzę, że tak. Nie tylko ze względu na sam fakt pielęgnacji. Bo dodatkowy atut to lepsza organizacja czasu i praca nad postawionymi przed sobą celami.

Konkurs – wygraj bon o wartości 100 zł!

Mydlarnia Luna, która użyczyła mi produkt do testów jest taka fajna, że chce kogoś z Was obdarować bonem o wartości 100 zł na zakupy kosmetyków. Konkurs jest banalnie prosty. Zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła! Powodzenia!

Konkurs – regulamin

 1. ORGANIZATORZY I SPONSORZY
 2. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Wygraj Bon z Luną” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.Chichotka.pl.
 3. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest Mydlarnia Luna S.C. Joanna Rokita Iwona Marczuk, ul. Bursztynowa 82/92 lokal 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
 4. NAGRODY
 5. Nagrodą jest bon o wartości 100 zł na zakupy w Mydlarni Luna (skwer handlowy „Piotr i Paweł” w Piotrkowie Trybunalskim lub poprzez zakup internetowy).
 6. Fundatorem nagrody jest Mydlarnia Luna S.C. Joanna Rokita Iwona Marczuk, ul. Bursztynowa 82/92 lokal 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.
 7. Partner konkursu zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 21 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
 2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
 • zaprosić i oznaczyć w komentarzu pod plakatem konkursowym trzech znajomych.
 1. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @MydlarniaLuna – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło, jeśli dodatkowo:

 • polubisz plakat konkursowy na Facebook;
 • udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;
 1. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 stycznia 2017 r. na stronie organizatora konkursu (www.Chichotka.pl)
 2. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
 3. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.
 4. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
 5. Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 16 stycznia 2017 do 26 stycznia 2017 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
 6. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
 8. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
 9. a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
 10. b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
 11. c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
 12. d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
 13. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
 15. a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
 16. b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

Wyniki Konkursu!!!

Miło nam poinformować, że bon o wartości 100 zł na zakupy w Mydlarni Luna wygrywa Pani Ilona Olewińska! Serdeczne gratulacje! Prosimy o zgłoszenie się do nas poprzez wiadomość prywatną na facebooku w celu omówienia szczegółów. Już niebawem – kolejne konkursy także trzymajcie rękę na pulsie!

olej z czarnuszki czarnuszka tata testuje kosmetyki

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.