bluzy onewear handmade

Poczuj się Bella!

Ja wiem, że w modzie wszystko już było. Może właśnie dlatego nie potrafię przejść obojętnie obok projektów, które dobrym tekstem wywołują potrzebę zakupu. Jako, że lubię dzielić się z Tobą swoimi odkryciami poznaj markę Onewear!


Często, gdy szukam inspiracji do wpisów w internetach atakuje mnie z każdej strony za dużo wszystkiego. Za dużo kolorów, za dużo wzorów. Nie mówię, że zawsze mi to przeszkadza, ale żeby poczuć się dobrze, warto zrobić krok w tył i zaczerpnąć z minimalizmu. Przeglądając sieć nagle trafiłam na markę Onewear. Na stronie marki nie znajdziecie wielu projektów. Są tam cztery bluzy. Na pierwszy rzut oka może wydają się zwykłe, ale moją sympatię do tych projektów wzbudziła właśnie prostota. Dobre, trafiające w sedno teksty przyciągają uwagę. Doskonale nadają się do stylizacji casual czy street.

Każda z bluz to inna inspiracja, jednak są w nich elementy wspólne. Napis znajduje się z przodu i jest wykonywany trwałą metodą (sublimacja). Stworzone zostały w jednym, uniwersalnym rozmiarze S/M.  Mnie urzekły szczególnie projekty “Bella” i “Minimial Kid”.

Markę Onewear znajdziecie na Instagramie!

bluza onewear bella

bluza onewear more than you know

bluza onewear techno

bluza onewear minimal kid

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.