nubee plaszcz oversize

Odmień siebie w rytmie Nubee

Siedziba firmy nie jest przypadkowa. Geograficznie centrum Polski. A przyszłość? Centrum polskiej mody! Nubee to projekt dla świadomych kobiet i takich, które pragną się nimi stać!

Płaszcz w środku lata?

Z modą jest tak, że szybko przemija. A potem wraca i na odwrót. I kiedy myślisz, że wszystko w niej już było pojawia się marka, dzięki której masz ochotę założyć płaszcz w środku lata. Dlaczego? Po prostu to czujesz. A świat popiera Twoją decyzję, bo ukradkiem śledzi każdy Twój krok…

plaszcz nubee oversize tylPoczucia adoracji, a czasem cichego pożądania nieznajomych oczu pragnie każda kobieta. Ten wzrok sprawia, że czujesz tą pewność siebie, o której ciągle trąbią tylko w kolorowych czasopismach i na coachingowych sesjach. Szata zdobi człowieka – tak po prostu jest nawet jeśli przez całe życie wmawiano Ci, że jest inaczej. Jasne, że nie jest najważniejsza, ale kto tu mówi, że zawsze trzeba odczuwać to co najważniejsze? Czasami musisz odczuwać to czego zwyczajnie pragniesz, bo inaczej życie staje się szare i pozbawione blasku. A żeby czuć motywację trzeba wirować w natłoku totalnych emocji. Raz lepszych, raz gorszych, ale zawsze jakichś. Podążania za marzeniami nie da się oszukać. Można je wypierać, przesuwać realizację na później, ale to nie znaczy, że konsekwencje takich działań też zakopią się pod dywan. One będą krzyczeć w środku, aż przyjdzie moment, w którym wybuchną i rozleją się po tym co dla Ciebie ważne…

nubee plaszcz handmadePo co wracać do tego co było?

Albo tkwić w tym co trzyma Cię w nieustannym uścisku tu i teraz? Wydobądź to co siedzi w Tobie i nie przejmuj się tym co myślą o Tobie inni. Właśnie wtedy inni zwrócą na Ciebie uwagę. Bo wyrazistość i świadomość swojej osobowości jest rządzą, która kieruje innych w Twoją strefę. A dla wartych uwagi facetów jest także sexy! Stado tych, którzy tego nie zrozumieją czy jest naprawdę czegokolwiek warta?

plaszcz oversize nubee handmade casual lookCiuchem na dłuższą metę faceta nie wyrwiesz. Chociaż pewnie ktoś się skusi. Ale wybór między dżumą, a cholerą to jednoznacznie nie jest dobry wybór. Ubranie to Twoja mentalność. Oddaje Ciebie i to co czujesz lub przeżywasz w sobie. Kiedy indziej daje kopa do działania i wymuszą chęć odnalezienia lepszej siebie. Takiej, która spoglądając w lustro uśmiechnie się do siebie i stawi czoła otaczającemu światu. A nawet ten świat zmieni na lepsze. Mamy moc, która nie musi objawiać się tylko w codziennym praniu, sprzątaniu, gotowaniu i niańczeniu dzieci. Twoja moc ma wpływ na to jak zachowują się inni. Jaką pasją obdarują Ciebie przy każdym spotkaniu. To co dasz to zbierzesz, ale bądź czujna, by znaleźć odpowiednich odbiorców swojej energii. Nie trać go na bylejakość. Bo ona jest toksyczna.

plaszcz nubee oversize handmade dworzec casual lookPoczuj nubeeitację!

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Ogarnęło mnie dzisiaj rozczarowanie. Tym co widzę. Tym, że matki zatracają się w świecie swoich dzieci. Tym, że ważniejsze staje się to co powiedzą inni niż to co samemu się myśli. Tym, że tak wiele kobiet boi się wyjść ze związków, które je niszczą. Tym, że nie potrafią zrozumieć, że partnerstwo to najczystsza forma dzielenia się sobą i czerpania z siebie nawzajem.

nubee plaszcz oversize handmadeA skoro wydobyłam już z siebie te mało entuzjastyczne odczucia pozwól, że teraz dorzucę trochę optymizmu. W tej kwestii akurat nie mogę się opanować. Tak! Poczułam nubeeitację! To taki mój odpowiednik ekscytacji czymś często błahym. Czymś co na pozór nie powinno rodzić odczuć niepochowanej radości, a jednak rodzi. I to jest w tym właśnie zajebiste. Markę Nubee odkryłam kilkanaście miesięcy temu. I już wtedy owładnęło mną przekonanie, że znalazłam coś co nie tylko mówi, ale wręcz krzyczy „jestem stworzony dla Ciebie”. Rzadko tak mam. Wtedy zazwyczaj upewniam się czy to właśnie „to” przesuwając decyzję o zakupie na jakiś czas. Sprawdzam, czy entuzjazm nieco ostygnie czy będzie mnie terroryzował w myślach. Terror jakoś przeżyłam, a w nagrodę mam swój wymarzony płaszcz!

nubee plaszcz oversize handmade chichotkaTrochę konkretów!

Projekty Nubee to połączenie stonowanej elegancji z codziennym luzem. Marka słynie z limitowanych kolekcji. Chwytacze wycinane są ręcznie i wraz z oversize’ową formą są cechami wyróżniającymi brand. Nubee to przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. A nie efekt skali. Wyrazistość i bezkompromisowość – taka to wizja kobiecego piękna!

nubee plaszcz casual look– W naszych projektach korzystamy z wysokiej jakości dzianin i tkanin wyprodukowanych głównie w Polsce. Każdy z producentów udziela na swoje wyroby certyfikatów jakości – wyjaśnia Michał z Nubee.

nubee plaszcz oversizeZapytałam także o hitowy produkt marki. Jest nim mój kolejny cel od Nubee. – Naszym kultowym produktem są owersize-owe bluzy z dzianiny. Cechą charakterystyczną jest otulający komin, posiadający różnorodne wnętrza, spinany ręcznie wykonanym chwytaczem ze skóry naturalnej lub ekologicznej, który jest naszym znakiem rozpoznawczym. Dużym zainteresowaniem cieszą się również nasze asymetryczne płaszcze w wersjach letnich i zimowych. Wszystkie projekty są w mocno limitowanych seriach, przez co posiadamy bogaty wybór wzorów i kolorów. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wygodę, a nie na ilość – dodaje.

nubee plaszcz oversizeProjekty marki oprócz Showroomu stacjonarnego oraz sklepu internetowego można znaleźć na modowych platformach sprzedażowych tj. Pakamera czy Decobazaar. Fizycznie produkty można obejrzeć jedynie w sklepach Elska lub na wybranych tarach modowych w Warszawie i Wrocławiu. Wynika to z faktu, że marka stawia przede wszystkim na jakość. Limitowane serie mają to do siebie, że nie są produkowane w ogromnych ilościach, a to przekłada się na brak możliwości zatowarowania innych sklepów. Wszystkie produkty Nubee są projektowane i tworzone w Łodzi. Co niezwykle wartościowe – marka współpracuje tylko i wyłącznie z firmami działającymi zgodnie z zasadami Fair Trade.

plaszcz nubee oversize lodzW showroomie i w sklepie internetowym Nubee znajdziesz nie tylko ubrania. – Wspieramy polskich projektantów akcesoriów, które są w estetyce naszej marki. Często sezonowość lub aktualne trendy sprawiają, że dodatkowo pojawiają się u nas różnego rodzaju akcesoria np. okulary, powerbanki czy słuchawki – kończy Michał z Nubee.

plaszcz nubee handmade lodz oversize

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.