O nas

Cześć!

Dziękujemy, że tutaj jesteś. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba, rozgościsz się i będziesz zaglądać regularnie 🙂 Mam na imię Justyna i wraz z Chichotkowym Tatą prowadzimy bloga opartego na kilku głównych wątkach. Są to:

  • Handmade
  • Moda
  • Uroda
  • Zdrowie
  • Strefa Taty

Nie myśl, że zapomniałam. Jest tutaj z nami także Chichotka – pełna energii, roześmiana mała Pannica, która wypełnia nasz blog modowymi stylizacjami. Zdjęcia, które z tych stylizacji potem do Ciebie lecą to zasługa Chichotkowego Taty. Fotografia i elementy techniczne związane z funkcjonowaniem bloga to jego działka. Czasem jednak rodzi się w nim silna potrzeba podzielenia się z Tobą tematem, który akurat go zaintryguje. Dlatego zajrzyj do Strefy Taty. To jego przestrzeń, ale na pewno się nie pogniewa, jeśli go odwiedzisz.

Chichotka & Handmade

Bloga prowadzimy od 2015 roku. Przez ten czas Chichotka trochę nam urosła. Jednak to dzięki Niej rozkochaliśmy się w produktach Handmade. Jesteśmy pod ogromny wrażeniem kreatywności polskich projektantów, dlatego w zakładce handmade piszemy o nich. O ich twórczości, dziełach, projektach. Opisujemy trendy, podrzucamy pomysły. Jeśli szukasz modowych inspiracji – szukasz produktów oryginalnych, stworzonych na miarę Twoich potrzeb to jesteś w dobrym miejscu. Zasypiemy Cię morzem propozycji.  A jeśli też projektujesz to nie wahaj się do nas napisać. Jeśli nas zaciekawisz to możesz rozgościć się także na naszych łamach.

Chichotka & Moda

Jak już wspomniałam tutaj króluje Chichotka. Nasze Pannica szybko pokochała aparat. To pewnie zasługa Chichotkowego Taty, który cały czas pstrykał Jej zdjęcia. Stylizacje to moja przestrzeń. Chociaż Chichotka coraz częściej wtrąca swoje trzy grosze. Zaczyna pielęgnować w sobie swój styl i broni go bardzo stanowczo. Dlatego muszę powoli chodzić na ustępstwa. Na szczęście – potrafimy jak dotąd znaleźć nić porozumienia i mam nadzieję, że nasze pomysły na stylizację zainspirują także Ciebie.

Chichotka & Uroda

W tej zakładce testujemy kosmetyki. Dlaczego my? Bo testuję zarówno ja jak i Chichotkowy Tata. Będzie się działo. 🙂 Dodam tylko, że nie znajdziecie u nas produktów z SLS’ami, parabenami itd. Stawiamy na produkty naturalne. Jako biotechnolog przykładam dużą wagę do składu produktów, których używam, a na blogu chcę przekonać do tego także Ciebie. 🙂

Chichotka & Zdrowie

Toksyny jakie wchłaniamy przez skórę to jedno, a drugie to jak się odżywiamy. Dlatego nasz blog to także styl eko. W zakładce zdrowie podpowiadamy Wam co warto jeść, by żyć zdrowo i gdzie można to kupić. 🙂

To właśnie my!

Jeszcze raz dziękuję, że do nas zaglądasz. Mam nadzieję, że wiesz już o nas nieco więcej. Będzie nam niezmiernie miło jak będziesz nam towarzyszyć także w świecie Social Media. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie, Google+ i Pinterest!

Pozdrawiamy!