Nowy bohater

Pomału wychodzimy z chorób, które ostatnio nawiedziły moją rodzinkę, a to znak, że w najbliższym czasie pojawiać się będą na blogu nowi bohaterowie. Chcecie poznać pewnego Gentelmena? 

Co prawda to blog Chichotki i większość spraw obraca się wokół wątków płci pięknej (strefa taty to wyjątek) jednak, od czasu do czasu dla dodania kolorytu tej naszej wirtualnej przestrzeni pojawiać się będą sesje innych milusińskich bobasków. Tatuś fotograf kadrów ma aż nadto. 🙂

23 1 13

Pierwszy młody przystojniak w chichotkowej krainie

Maciuś ma 8 miesięcy i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Na sesję udaliśmy się z Chichotką, która szybko złapała wspólny język z nowym kumplem. Jest troszkę starsza więc wiadomo, że Maciek z zaciekawieniem obserwował co tam moja córcia wymyśli. A Chichotka nie potrzebuje wiele czasu, by czuć się swobodnie to też szybko rozpoczęła zwiedzanie ogrodu. Okazała się też bardzo otwarta. Przyjechała do Maciusia ze swoim samochodzikiem i nie miała oporów, by dać Mu się nim pobawić. W ogóle moja Córeczka oszalała na punkcie resoraków. Pewnego dnia podjechaliśmy do supermarketu, a Mała dosłownie usypiała mężowi na rękach. Było dość późno, więc myślałam, że nie dotrwa do kąpieli, a tymczasem nagle zobaczyła na półce zestaw pięciu samochodzików. Od razu oczy zrobiły się ogromne. Znużenie zniknęło, a my mieliśmy spokojną podróż do domu. Rzecz jasna samochodziki musiały zostać zakupione. 🙂

2 40 9

Rośnie mały model

Nie od dziś wiadomo, że branża modelingu nie jest łatwa. Umiejętne pozowanie to dryg, z którym trzeba się urodzić. Są dzieci, które tego drygu nie mają. Gdy widzą aparat zwyczajnie zasłaniają twarz albo uciekają – nie ma w tym nic złego. Nie każdy musi lubić być fotografowanym. Maciuś jednak nie miał z tym żadnych problemów. Zachowywał się bardzo profesjonalnie. Aparat w ogóle go nie deprymował. A jestem tutaj obiektywna, bo gdy mąż robił fotki ja z Chichotką grzecznie z boku obserwowałyśmy całą sesję. 🙂

35  18

Czasem coś stanie na przeszkodzie

Życie nie byłoby tak intrygujące, gdyby co chwile nie stawiało nam na drodze różnego rodzaju zawirowań. Po skończonej sesji i powrocie do domu dowiedzieliśmy się, że Maciuś już wieczorem tego dnia miał gorączkę. Zaatakowała go choroba, z którą na szczęście po kilku dniach sobie poradził jednak w takiej sytuacji Maciek zasługuje na szczególne uznanie. 🙂 Pozował nawet wtedy, gdy nie czuł się najlepiej. To bardzo dobra zapowiedź na przyszłość. 🙂

3 4

Tata wykorzysta każdą okazję

Co prawda przyjechaliśmy do Malwiny i Mateusza na sesję Maciusia, ale chichotkowy tata jak zwykle nie byłby sobą, gdyby nie zrobił kilku zdjęć córeczce. Miałam przeczucie, że tak właśnie będzie, więc na ten dzień przygotowałam specjalną stylizację.

5 7 10

Chichotkowa moda

Zapewne wiecie, że obecnie króluje styl marynarski (marynistyczny). Opanował nie tylko nadmorskie kurorty, ale także światowe wybiegi. Dochodzi do tego, że nie tylko w tym stylu się ubiera, ale także aranżuje pokoje w domach i mieszkaniach. Nie jestem odporna na trendy, więc do naszego świata ten styl także dotarł.

8 11 17

Kolorystyka

Stylizacje warto łączyć z bielą, granatem i czerwienią. Na ciuszkach mile widziane akcenty atrybutów morza – kotwice, statki, koła ratunkowe, muszelki. O tym stylu świadczą również paseczki najczęściej poziome. Taki ubiór sprawdzi się zarówno na codziennym spacerze jak i wtedy, gdy szykuje się ważna impreza okolicznościowa.

12 15

Sukienka, którą wykorzystałam do stylizacji ma prosty krój, który jednak wcale nie odbiera jej wyrazistości i charakteru.

Wiecie już, że lubię nieco modyfikować istniejące trendy, dlatego też biel i granat, połączyłam nie z czerwienią, a z amarantem. Tutaj wręcz idealnie podpasowała mi opaska w kształcie kwiatuszka z koralikami w środku od Kokardelli.

1614

Stylizacja

Opaska Kokardella
Sukienka Carter’s
Buty Bartek

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.