Mimiga czapka plus komin handmade

Mimiga: Lokalni twórcy wygrywają jakością z zagranicą

Handmade stale się rozwija, więc nic dziwnego, że z dnia na dzień na rynku pojawiają się nowe marki.  Jak w tej sytuacji znaleźć miejsce dla siebie i dotrzeć do klientów? Firmy takie jak Mimiga mogą stać się dobrym pomysłem rozwoju początkującej marki.
Chichotka MiMiga czapka i komin handmade
Nie łudźmy się jednak, że pod skrzydła m.in. Mimiga trafić może każdy. Liczy się jakość oferowanych produktów. Mimiga działa na zasadzie platformy sprzedawców, która pod jednym – rozpoznawalnym brandem skupia pod sobą kilka innych firm, tak by oferować klientom możliwe jak najpełniejszą ofertę. – Gdy rozpoczynam współpracę zwracam uwagę przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, miejsce i sposób ich tworzenia. Zależy mi, aby każdy produkt wykonany był z najwyższej jakości materiałów z niezwykłą starannością. Sztandarowymi produktami, które można znaleźć w Mimiga są flauszowe płaszcze z kapeluszami z dużym rondem, futerka, szydełkowe czapki i kominy oraz dzianinowe zestawy chłopięce i dziewczęce, sukienki i bluzy szyte na zamówienie. Produkty dostępne w sklepie są projektowane i szyte w Polsce, większość z nich szyta jest w limitowanych ilościach, a wzory i projekty nie powtarzają się tłumaczy Paulina Pietryga, założycielka marki Mimiga.

Jak zaznacza jednak pomysłodawczyni projektu ostateczną weryfikacją jakości produktów zawsze pozostają klienci. Jeśli produkty zyskają uznanie zostają w Mimiga. Jeśli nie – firma musi liczyć się z zakończeniem współpracy. – Najważniejsza jest jakość i niepowtarzalność. Bo to one najczęściej wybijają projekt ponad przeciętność – dodaje.

Chichotka MiMiga czapka i komin handmade

Zagraniczne produkty czy polski handmade?

Coraz więcej firm handmade kładzie nacisk na fakt, że ich produkty są tworzone w Polsce, z polskich materiałów. Czy ograniczanie się tylko do zalet rodzimego pochodzenia to dobra droga rozwoju? – Co prawda nie tylko w Polsce są tworzone unikatowe produkty, ale zależało mi na daniu klientom poszukującym produktów handmade alternatywy wobec wszechobecnych produktów zagranicznych. Dlatego uważam, że podkreślanie rodzimego, lokalnego charakteru twórczości jest niezwykle cenne. Ja osobiście chcę wspierać producentów krajowych, a ściślej rzecz ujmując nawet lokalnych, którzy tworzą z serca, z niezwykłą dokładnością, starannością i zaangażowaniem, a ich produkty są unikatowe i dużo lepsze jakościowo niż chociażby zagraniczne.

***Chichotka MiMiga czapka i komin handmade

BAZA FIRM HANDMADE – Poznaj polskich projektantów

***


Tak więc w Mimiga nie znajdziecie zagranicznych produktów, a wśród polskich producentów znajdziecie m.in. ubrania dziecięce dla maluszków od pierwszych dni życia po nastolatków, a także zestawy ubrań w stylu rodzic & dziecko. W Mimiga możecie znaleźć także akcesoria i dodatki do pokoju dziecięcego. – Jestem mamą dwóch córek, więc z tego powodu bardzo trudno mi oprzeć się ubraniom dziewczęcym, które automatycznie przeważają na stronie. Pamiętam jednak także o chłopcach. W okresie przedświątecznym pojawi się również wiele propozycji prezentowych oraz świątecznych.  

Chichotka MiMiga czapka i komin handmade

E-sklep Mimiga

Już niebawem zakupy w Mimiga będzie można dokonać nie tylko za pośrednictwem portalu Facebook, ale także przez sklep internetowy, który obecnie przechodzi modernizację. – Strona sklepu internetowego jest już utworzona. Obecnie ją dopracowuję. Mam w planie uruchomienie jej na początku 2017 roku.

6

Jeśli jeszcze z różnych przyczyn nie trafiliście na fanpage Mimiga to koniecznie nadróbcie zaległości i poszukajcie kapeluszy dziecięcych, które wyglądają wręcz zjawiskowo! – Kapelusze z dużym rondem są produktem szytym ręcznie w Polsce z podwójnego flauszu, są one dodatkiem do jesiennych i wiosennych płaszczyków, ale stały się też doskonałym, niecodziennym i niebanalnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Są przepiękne i na pewno nie zabraknie ich we wiosennej kolekcji sklepu.

 

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.