Mamaville we Wroclawiu

Mamaville we Wrocławiu już po raz piąty!

Targi dla Mamy i dziecka Mamaville we Wrocławiu czeka jubileusz! To już piąta edycja, w której nie zabraknie atrakcji. W tym wpisie dowiecie się o nich więcej!

Event odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1. Wstęp jest wolny. 16 września (w sobotę) czekać będzie na Was wielu projektantów i firm, które działają w szeroko pojętej branży parentingu. Targi Mamaville to projekt, który łączy w sobie możliwość poznania oferty wielu kreatywnych marek, zakupu ich produktów z przyjemnym spędzeniem czasu w gronie rodzinnym. Podczas targów będzie można zyskać także wartościową wiedzę związaną z tematyką macierzyństwa. Mamaville skierowane jest nie tylko do mam czy kobiet w ciąży. To miejsce, które warto odwiedzić całą rodziną z obecnymi lub przyszłymi tatusiami włącznie!

Organizatorom targów zależy na skupieniu marek kreatywnych mam w zgodzie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, a także naturalnych i autorskich projektów.

Lista wystawców podczas Mamaville we Wrocławiu

To właśnie podczas targów Mamaville we Wrocławiu poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty wystawców z takich kategorii jak: ubrania, zabawki, wystrój wnętrz, akcesoria, dodatki, edukacja, wydawnictwa, usługi dla kobiet, usługi dla rodzin i dzieci. A lista obecnych jest naprawdę pokaźna. Oto oni: Agnieszka Panek Fotografia, Babyloff, Babysenses, Bejbiroom, Benni, Bezi, Bololo, Brzuchatka, Carrylove.pl, Cośniecoś, Cuddledreams, Diversodesign, Dostawka X Rider 2w1, Ekomajty, Fregata Swimming, Goodwood, Granatovo, Gugababy, Handle with Care, HihiHaha, Hoohoocreations, Igibu, Kabak, Kapucup, Katarek, Lamama, Lamere, La Millou, Malaja, Mamaiti, Mamofaktura, Maybe4baby, Memi, Mniej więcej, Monreve, Moroszka, Motherlove, Oribelsleepee, Paczuszka Maluszka, Panda&Banda, Panibe, Piccolomondo, Pikopi, Polkadotbaby, Pourlamour, Pracownia Artystyczna Lalunia, Pracownia Twórcza, Rabem Ikids, Rodzinaeko, Samiboo, Silk&milk, Slingstore, Smilekids, Snoozebaby, Studiomedica, Świat Czapek Akaz, Titot, Tuliski, Vanillafrog, Xkko Produkty Bambusowe, Yellowmeadow.

Plan warsztatów

W strefie edukacyjno-rozgrywkowo-warsztatowej dla dzieci i dorosłych czeka nas Was moc zajęć i wszystkie są oczywiście bezpłatne.

Gordonki dla najmłodszych – Autorska Szkoła Muzyki „Allegretto” we Wrocławiu poprowadzi zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych, na bazie teorii uczenia się muzyki autorstwa Edwina Eliasa Gordona.
10:30 – dzieci w wieku 6 miesięcy-1,5 roku
11:15 – dzieci w wieku 1,5-3 latka

Warsztaty i wykłady dla dorosłych
12:30 – “Tajemnice snu dzieci” z MikoLulu Kraina Snu
Podczas spotkania dowiecie się m.in. co sprawia, że dzieci budzą się w nocy, jak karmienie wpływa na sen malucha, ile tak naprawdę powinny spać dzieci w pierwszym roku oraz jak dobry rytuał może pomóc w usypianiu.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Trumpus, Konsultantka Snu Dzieci oraz doświadczony trener i coach.

14:00 – “Wykład o zaletach Chustonoszenia oraz podstawy wiedzy o chustach” ze Sling Store
Wykład obejmie takie wątki jak korzyści, które płyną z noszenia w chuście oraz jak bezpiecznie i prawidłowo rozpocząć chustową przygodę. Dowiecie się wszystkiego o rodzajach chust, ich splotach i wiązaniach, a także o ergonomicznych, miękkich nosidłach.
Wykład poprowadzą: Doradca Chustonoszenia Justyna Skulska-Boruń, która jest promotorką chustonoszenia oraz właścicielką SlingStore, a także Elżbieta Kostecka, pracownica SlingStore.
15:30 – “Warsztat wprowadzający do Masażu Shantala” ze Studio Medica Wrocław
Podczas warsztatu przedstawione zostaną tajniki masażu Shantala, który przeznaczony jest zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Dowiecie się także jak dotyk wpływa na prawidłowy rozwój dziecka w sferze psychicznej i fizycznej i dlaczego jest tak ważny w nawiązaniu bliższej więzi ze swoim maluchem.

Prowadząca to Wioletta Trzos-Czerwik – magister fizjoterapii oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka. Certyfikowany terapeuta metody Bobath NDT oraz instruktor masażu Shantala.

Między zakupami, a zdobywaniem wiedzy warto odwiedzić strefę kulinarną. Nie zabraknie także potraf wegetariańskich i wegańskich!

***

Piąta edycja Mamaville we Wrocławiu jest zarazem pierwszą, nad którą objęliśmy patronat! <3

Mamaville we Wroclawiu handmade chichotka

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.