mamaville gdansk targi handmade

Mamaville w Gdańsku po raz pierwszy!

Po Wrocławiu i Warszawie przyszedł czas na Gdańsk. W odróżnieniu jednak do tamtych miast – w Gdańsku Mamaville pojawi się pierwszy raz. Nie zmienia to jednak faktu, że targi zapowiadają się ekscytująco!

Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville Gdańsk vol. 1 to kolejny etap rozwoju projektu. Fajnie, że Mamaville dba o to, by dotrzeć ze swoimi targami do innych miast niż Warszawa. W stolicy projekt doczekał się wielu edycji, a ostatnia, z której przeprowadziliśmy transmisję na żywo (część 1 część 2 część 3) pokazała jak wielkim stała się już wydarzeniem. Ogromna ilość wystawców i tysiące odwiedzających!

Miejsce

Pierwsza gdańska edycja odbędzie się w Centrum Stocznia Gdańska przy ul. Wałowej 27a (wjazd od ul. Lisia Grobla). Wstęp wolny. Targi odbędą 7 października w godzinach 10:00 – 18:00.

Targi Mamaville to miejsce, które skupia projektantów i firmy związane z tematyką macierzyństwa, rodzicielstwa i ciąży. W jednym miejscu możecie poznać trendy i zrobić zakupy w rodzinnej atmosferze i jednocześnie zyskać sporą dawkę wiedzy podczas tematycznych warsztatów. To właśnie podczas targów w Gdańsku znajdziecie najnowsze kolekcje przygotowane przez marki!

Lista wystawców

Podczas targów w Gdańsku zaprezentują się: Adiku, Banana Kids, Bartonbaby, Beyoutiful, Carrylove.pl, Cuddle Dreams, Derma | Ginger, Drewniane Inspiracje Pokojowe, Ekoubranka, Good Wood, Granatovo, Grovia, Gryzole, Handle With Care, Hey Popinjay, Igłana, Izzie, Kabak, Kapucup, Kokonik, Kropka/My mug Company, Kuvings, La mere, La Millou, La Pepino, Lalabubu Kids And Mom, Lamita Kids, Le Pampuch, Lilandia, Lucky Ducky, Luckyu, Malomi Kids, Mamaboo, Mamaiti, Mintini, Mobilove, Mon reve, Mood, Mozalka, Mybohome, Mytinyhobby, Paczuszka Maluszka, Panda&Banda, Pavonada, Pikopi, Poofcat, Sea monsters, Silkandmilk, Sleepee, Smile Kids, Snoozebaby, Oribel, Sweet & Love, Sylwia Szyte Miłością, Titina, Titot, Tobigaj, Trio Grzegorz Wojtkowiak, Uszyte, Wood’n’wool, Zak planet usborne organiser, Zuzu home, Xkko.

Warsztaty

Warto podkreślić, że wszystkie zaplanowane warsztaty są bezpłatne. Organizatorzy przygotowali ich sporą ilość.

Zajęcia dla najmłodszych:
Zajęcia gordonowskie z Akademią Music Baby Art. Trójmiasto. godz. 10:45 – dzieci 2-12 miesiąca; 11:30 – dzieci 13 miesięcy – 3 latka 

Zajęcia opierają się na teorii profesora Edwina Gordona. Bazuje ona na rozwijaniu wrodzonych uzdolnień muzycznych dziecka.

Śpij Maluszku – Warsztaty o śnie dziecka (prowadzi Monika Huntjens, CCSC) godz. 12:15
Spotkanie będzie poświęcone 7 najważniejszym powodom, dla których prosta czynność dla dorosłych jaką jest sen jest dużym wyzwaniem dla maleństwa. Część teoretyczna oparta będzie na przekazaniu siedmiu najczęstszych przyczyn wybudzeń u małych dzieci wraz z rozwiązaniami jak sobie z nimi radzić. Część warsztatowa będzie czasem do zadawania pytań.

Nauka Pierwszej Pomocy Przedmedycznej (prowadzi Pomorska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Fjord), godz. 14:00

Warsztaty składać się będą z dwóch części. Teoretycznej, w której omówione zostaną prawne i moralne aspekty udzielania pomocy. W części praktycznej każdy z uczestników będzie miał okazję obserwować zachowania ratowników w zakresie zabezpieczenia dziecka w pozycji bezpiecznej, sprawdzeniu przytomności i oddechu i zachowaniu przy drgawkach.

Podstawy chustonoszenia i korzyści noszenia w chuście. (CarryLove.pl) godz. 15:30

Wykład pozwoli zdobyć informacje o wszystkim co warto wiedzieć na temat chust, splotów, wiązań i nosidłach ergonomicznych. Przedstawione zostaną także korzyści wynikające z noszenia w chuście i o sposobach jak bezpiecznie nosić w nich swoje dziecko.

***

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, że objęliśmy oficjalny patronat nad targami Mamaville Gdańsk vol.1.

 

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.