konkurs chichotka magic box baby art

Konkurs: Zatrzymaj chwile pełne emocji…

Kochani! Dzień Ojca to idealny moment, by z większą mocą podkreślić więź łączącą rodziców z maleństwem. Dlatego postanowiliśmy zorganizować szybki konkurs, który rozwiążemy w dniu święta wszystkich tatusiów! 

Wspólnie ze sklepem „Świat Dziecka” z Piotrkowa Trybunalskiego organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest zestaw Magic Box firmy Baby Art. To niepozorne pudełeczko służy do zatrzymania emocji. Jak to możliwe? To proste! Magic Box tym różni się od zdjęć, że historia, którą zatrzymuje trwa nieco dłużej niż moment zamknięcia migawki w aparacie.

A zapewne doskonale wiecie jak wielką radość sprawia przeglądanie rodzinnych albumów pełnych fotografii  i wracanie do nich co pewien czas. Magic Box firmy Baby Art pozwala na stworzenie odlewu rączki bądź nóżki Waszej pociechy, która po pewnym czasie zastyga i staje się niezwykłą pamiątką, zyskującą na znaczeniu z biegiem kolejnych lat. To projektor niebywałej dawki emocji i generator wspomnień, do którego zawsze będziecie chcieli wracać…

Konkurs – regulamin

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY
1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Zatrzymaj chwile pełne emocji…” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.Chichotka.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest firma Świat Dziecka z siedzibą przy ul. Kostromskiej 48C, 97-300 Piotrków Trybunalski

II. NAGRODY
1. Nagrodą jest Magic Box firmy Baby Art
2. Fundatorem nagrody jest Świat Dziecka.
3. Autor bloga zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 10 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU
1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – https://www.facebook.com/ChichotkaPL/.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
– w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook (@Chichotka.pl) opisać najbardziej emocjonujący moment jaki miał miejsce w Waszym życiu i dotyczył relacji między dzieckiem i jego tatą. Czekamy zarówno na wypowiedzi ojców i jak mam, na których ten moment wywarł ogromne wrażenie.3. Będzie nam niezwykle miło jeśli dodatkowo:
-polubicie fanpage @Chichotka.pl  oraz sponsora @swiat.dziecka.piotrkow
– polubicie plakat konkursowy na Facebook
– udostępnicie plakat konkursowy na Facebook
– zaprosicie do konkursu jednego znajomego

4. Wyniki zostaną ogłoszone do 26.06.2016 r. na stronie organizatora konkursu (www.Chichotka.pl)
5. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.
IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 20 czerwca 2016 do 23 czerwca 2016 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawieraj spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

  • Mateusz Biernat

    Najbardziej emocjonujący moment w moim życiu to dzień w którym moja córeczka pierwszy raz powiedziała „tata”. Pamiętam to jakby to było wczoraj. W tamtym momencie nie spodziewałem się ze mogę usłyszeć w ogóle jakieś słowo brzmiące chociaż podobnie do „tata” a tu taka niespodzianka! Było to 18 maja, dzień wcześniej córeczka skończyła pól roczku. Nie zapomnę chyba tego dnia do końca życia, gdyż był dla mnie wyjątkowy i wzruszający moment <3 Była już godzina 20 kiedy wróciłem z pracy do domu. Wchodziłem do domu cicho żeby nie obudzić małej gdyż myślałem ze już śpi, a okazało się ze jeszcze buszuje i bawi się z mamą. Nagle ku mojemu zdziwieniu odwraca głowę i gdy tylko mnie zobaczyła powiedziała z uśmiechem na ustach "tata". Ta chwila trwała dla mnie wieczność. Oboje z zona z zaskoczeniem spojrzeliśmy na córeczkę a ona jak gdyby nigdy nic przypełzała do mnie. Ja wtedy wziąłem ja na ręce, przytuliłem i dałem najsłodszego buziaka na świecie <3 Słodka ta moja Lenka, kocham Ją nad życie <3 Teraz spodziewamy się synka i mam nadzieję że znów "tata" będzie przed "mama" 🙂

    • Żałuję, że moim dzieciakom takich odcisków nie zrobiłam. Super pamiątka!

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.