konkurs mikolajkowy hihihaha wygraj bon na zakupy online chichotka

Konkurs mikołajkowy! Wygraj bon na zakupy online w HihiHaha!

Mikołajki coraz bliżej, więc i u nas szansa na nagrodę! Startujemy z konkursem, w którym do wygrania bon o wartości 80 zł na zakupy w sklepie online marki HihiHaha! Zasady konkursu są banalnie proste!

Konkurs organizujemy z marką HihiHaha, która oferuje oryginalne i wygodne ubranka oraz akcesoria dla dzieci. Z okazji mikołajek macie szansę wygrać bon na zakupy w sklepie internetowej brandu. Wystarczy, że zaprosicie (oznaczycie) w komentarzu w poście konkursowym dwie osoby i polubicie strony na Facebooku HihiHaha oraz Chichotki. 😉

Wyniki konkursu!

Niestety nie możemy obdarować Was wszystkich. Śledźcie nasz blog i fanpage, bo będą pojawiać się kolejne konkursy, a bon o wartości 80 zł na zakupy online w sklepie HihiHaha wygrywa Pani Żaneta Kociołek. Gratulujemy i przypominamy o kontakcie z nami poprzez wiadomość prywatną na fb lub przez e-mail. Jeśli się to nie stanie w przeciągu 48 godzin (czyli do 9 grudnia godziny 10:00) wybierzemy kolejną osobę.

Konkurs – regulamin

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY

1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Bon HihiHaha” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.chichotka.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest marka HihiHaha.

II. NAGRODY

1. Nagrodą jest bon o wartości 80 zł na zakupy w sklepie online www.dzieciecehihihaha.pl .
2. Fundatorem nagrody jest marka HihiHaha
3. Zwycięzca może zrealizować wygrany do do 31 grudnia 2017 r. Bon nie może zostać wymieniony na gotówkę.

III. ZASADY KONKURSU

1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.Chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
– zaprosić i oznaczyć w komentarzu pod plakatem konkursowym dwóch znajomych oraz podać imię córki, do której ma trafić bransoletka.
3. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @dzieciece.hihihaha – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło jeśli dodatkowo:
– polubisz plakat konkursowy na Facebook;
– udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;

4. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia 2017 r. na stronie organizatora konkursu (www.chichotka.pl)
5. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 2 grudnia 2017 do 5 grudnia 2017 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
7. Organizator dopuszcza modyfikację regulaminu w czasie trwania konkursu.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.