Komplet Krolewska Perla

Komplet Królewska Perła od Lovemade

Zestawy dla mamy i córki w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. A komplet Królewska Perła marki Lovemade skradnie Twoje serce. Jestem o tym przekonana!

Każda z nas lubi na specjalne okazje przygotować coś co ściągnie uwagę i przyciągnie wzrok gości. Z tą myślą postanowiłam pokazać Ci komplet, który doskonale nadaje się do tej roli. Wspólna stylizacja damy i małej damy od Lovemade to szyk i elegencja. Nic dodać nic ująć.

Komplet Królewska Perła

Obie sukienki uszyte są z tej samej tkaniny, ale to wcale nie znaczy, że są takie same. Mama i córka zawsze są do siebie podobne, ale jak każdy człowiek mają swoje przestrzenie, które je odróżniają. I mam wrażenie, że te małe różnice w stylizacjach oddają właśnie te niuanse.

Elementem wartym podkreślenia w obu sukienkach są efektownie zaprojektowane rękawy. U mamy pięknie układają się w bufę, która zakończona została obcisłym ściągaczem. U córeczki efekt jest odwrotny. Rękaw do łokcia jest dopasowany, a od łokcia rozkloszowany, delikatnie marszczoną falbaną.

Skład:
98% bawełna, 2% elastanu

Lovemade_tabela-dziecko_v2Lovemade_tabela-kobieta_v3

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.