Komplet dla energetycznego dziecka od Monello

Nie mam jeszcze syna, ale gdybym go miała, myślę, że poziomem energii nie odstawałby od Chichotki. Jeśli u Ciebie rośnie mały wszędobylski wulkan to zestaw od Monello powinien przypaść Ci do gustu!

W stylizacjach jakie przygotowuje dla Chichotki zawsze było dużo mojej wizji. Nie da się od tego uciec póki nie była jeszcze świadoma co lubi i w czym czuje się dobrze. Teraz sama coraz częściej wybiera sobie ubrania, ale widzę jak dużo przejęła mojego poczucia estetyki. Rodzice mają ogromny wpływ na to jak kształtują się ich dzieci. Sztuką jest przekazać im w tym najwcześniejszym etapie życia to co wartościowe.

W tym wpisie jednak mniej o nas, a więcej o propozycji dla chłopców, którą przygotowała Blanka z Monello. Projekt skierowany jest zdecydowanie do chłopców, którzy nie należą do spokojnych dusz. Piorun na bluzie to dobitny przekaz, że strój należy do młodego mężczyzny, w którym drzemią niespożyte pokłady energii! Bluza to polska dresówka, która wykonana jest ze 100% bawełny. Spodnie w stylu buggy mają wciąganą gumkę, która służy do regulacji. W sprzedaży znajdują się jedynie komplety składające się z bluzy i spodni. Dostępne są w rozmiarach od 62 do 110. Cena kompletu to 80 zł.

pioruny_kompletJak mówi sama Blanka – Monello to marka, która tworzy ubrania dla energetycznych dzieci. Pioruna więc nie mogło zabraknąć! Zdecydowanie wpasuje się w jesienne eskapady po kasztany do parków.

***

Wraz z Monello mam dla Ciebie niespodziankę! Do końca listopada podczas zakupów użyj hasła Chichotka. Otrzymasz rabat 15% na zakupy! Rabat dotyczy całej kolekcji z wyjątkiem produktów znajdujących się w outlecie. Udanych zakupów –> Zakupy w Monello

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.