Kolekcja AW 2016 Little Hooligans od Mouse in a House!

Długo wyczekiwana przez Was wreszcie się pojawiła! Marka Mouse in a House zaprezentowała nową kolekcję Little Hooligans jesień-zima 2016! Niektórych zszokuje innych zadziwi!

Dlaczego odważna?

Lubię projektantów, którzy nie boją się ryzykować, którzy przełamują schematy, nie boją się krytyki, zmieniają myślenie o modzie. Chociażby kwestia ciemnych kolorów. Utarło się, że ubieranie dzieci z wykorzystaniem takich barw nie jest korzystne. A w sumie dlaczego? Ciemne odcienie są piękne, a w porównaniu ze standardowym różem dla dziewczynek i niebieskim dla chłopców stają się wręcz magnetycznie zachęcające!

Chichotkę nie raz stylizowałam wykorzystując chociażby czarny kolor i wiem, że wywołuje skrajne emocje. Jedni się zachwycają inni kręcą nosem. Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Dowiedziałam się, że głównymi odbiorcami Mouse in a House są klienci zagraniczni. Marka ewidentnie chce łamać stereotypy i wyznaczać nowe trendy. Ilość fanów w Polsce i zagranicą świadczy, że droga jaką wybrała Mouse in a House to droga gwarantująca sukces. To strzał w dziesiątkę potrzeb rodziców, którzy pragną modnie i oryginalnie ubierać swoje dzieci.

Co prawda kolekcja nieco przypomina styl więzienny i w odniesieniu do dzieci może spotkać się z emocjonującymi reakcjami. Pytanie tylko czy ciemno-białe pasy zawsze muszą kojarzyć się jednoznacznie? W końcu w amerykańskich filmach dominuje pomarańczowy odcień strojów więziennych i czy to sprawia, że nie wykorzystujemy pomarańczowego w stylizacjach naszych dzieci? Z resztą sami oceńcie czy propozycje Mouse in a House nie są warte grzechu? 🙂 W końcu to kolekcja Little Hooligans!

spodnie top little hooligans
foto: Mouse in a House
sukienka paski little hooligans handmade
Foto: Mouse in a House
sukienka paski handmade little hooligans
Foto: Mouse in a House

T-shirty, Bluzki i Tuniki

Obserwację nowej kolekcji Mouse in a House z kategorii t-shirty bluzki i tuniki można zamknąć jednym słowem – zachwyt! Ubrania zostały tak zaprojektowane, by jej odbiorcami byli zarówno chłopcy jak i dziewczynki. To dobre rozwiązanie, bo już nie raz słyszałam, że pięknych ubrań przeznaczonych dla chłopców jest zdecydowanie mniej niż dla dziewczynek. A więc drogie mamy chłopców – macie w kolekcji Mouse in a House pole do popisu! 😉

spodnie bluzka paski handmade little hooligans
Foto: Mouse in a House
spodnica paski little hooligans
Foto: Mouse in a House

Bluzy i płaszcze

Propozycje płaszczów są na razie dwa. Ale kolekcja cały czas jest wprowadzana do sklepu internetowego. Otrzymałam zapewnienie, że w tej kategorii pojawią się jeszcze dwie propozycje. A więc – czekamy!

Niech Was nie zmyli fakt, że w kategorii bluzy i płaszcze trudno szukać…bluz. Marka o nich nie zapomniała. Są po prostu dostępne w zakładce Mouse Collection – i są to propozycje od których nie można oderwać wzroku!

plaszczyk little hooligans mouse in a house
Foto: Mouse in a House
bluza mouse collection little hooligans
Foto: Mouse in a House

Spodnie

Ta kategoria skrywa także kombinezony! Obie propozycje wyglądają genialnie! Praktycznie, ciepło, wygodnie. Kombinezony na jesień i zimę to w moim odczuciu najlepsze rozwiązanie. Wiadomo jednak, że każdego dnia w kombinezon naszych smyków ubierać nie będziemy, więc wtedy można pomyśleć o spodniach. 🙂 I znów propozycje unisex – dostępne zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Sukienki i spódniczki

Tutaj pozwolę sobie na małą prywatę. Zakochałam się w Hooligan Striped Dress! Wzbudza wow w najczystszej postaci! Same spójrzcie!

little hooligans sukienka Hooligan Striped Dress
Foto: Mouse in a House
Hooligan Striped Dress sukienka Mouse in a House
Foto: Mouse in a House

Mama

Propozycje mama & córka pojawią się w nieco późniejszym terminie. Ta kategoria w Mouse in a House nie jest standardowym punktem kolekcji i pojawia się dlatego, że bardzo proszą o nie Mamy! – To taki nasz ukłon w stronę mam. Te propozycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Zależy nam, by mamy mogły dzięki naszej marce realizować swoje wizje – dlatego projekty mama & córka na pewno się pojawią. Niestety trzeba będzie na nie troszkę poczekać – zapewnia pani Kinga Dyk – prezes Mouse in a House.

Outlet

Od kilku tygodniu na stronie Mouse in a House dostępny jest outlet. Jest sporo propozycji jednak jak się dowiedziałam w magazynie zostały już ostatnie sztuki produktów, dlatego jeśli cały czas szukacie świetnych okazji to nie zastanawiajcie się długo. 😉

outlet Mouse in a House
Foto: Mouse in a House

***
Fanpage marki Mouse in a House znajdziecie tutajPoznajcie także jedną z uroczych małych modelek – Z różowego wieszaczka! Jest piękna! <3

Przypominam, że na naszym fanpage na facebooku od kilku dni trwa konkurs, w którym do wygrania jest zestaw Funny Kid marki Sweet & Love!

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.