jest rudo akcje do photoshopa morze

Jest Rudo inspiruje

Zdjęcia na naszym blogu przechodzą nieustanną przemianę. Nie lubimy nudy, dlatego stale szukamy szczegółu, który da nam radość z końcowego efektu. Dzięki Jest Rudo bawimy się paletą barw! Natalia na swoim blogu pokazuje jak w łatwy sposób bawić się fotografią.

Uczyć trzeba się od najlepszych!

Jeśli nie znacie jeszcze Natalii z bloga Jest Rudo to koniecznie musicie nadrobić zaległości. Natalia na swoim blogu pokazuje jak prostymi rozwiązaniami stworzyć naprawdę urocze ujęcia. Uczy też podstaw fotografii i dzieli się swoją wiedzą na temat photoshopa.

Akcje, akcje, akcje!

Jest Rudo to od pewnego czasu także Mój Szop. Miejsce, w którym można za naprawdę niewygórowane kwoty zdobyć ciekawe lekcje fotografii czy akcje do photoshopa. My zdecydowaliśmy się potestować trochę właśnie akcje. Wybraliśmy trzy z kolekcji gotowych rozwiązań jakie przygotowała Natalia:

  • Aronia
  • Tea O’clock
  • Kiwi

sdr

Akcje to nie tylko alternatywne spojrzenie na fotografię, ale przede wszystkim ułatwienie pracy związane z postprodukcją. Wystarczy je wgrać do photoshopa i w odpowiednim czasie zastosować do wybranego zdjęcia. Profesjonalnie stworzone akcje umożliwiają edycję zmian naniesionych na fotografii krok po kroku. Dzięki temu można z łatwością wrócić do wcześniej wykonanej czynności, jeśli jakiś efekt po prostu nie przypadnie nam do gustu.

Natalia ma w sobie ogromne pokłady estetyki. Wszystko co robi jest pełne dokładności, stylu i profesjonalizmu. A akcje, które akurat zyskały nasze największe uznanie mają w sobie klasyczny efekt (Aronia) i nutę szaleństwa (Tea O’clock i Kiwi), a my czasami lubimy ponieść się na fali fantazji. 🙂

jelonek decor poduszki handmade

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.