bizuteria dla kobiet

Jaki jest mój największy sukces?

Kobiecość to wewnętrzne piękno, które rozkwita pod wpływem pełnego uczucia. A jak być kobiecą, gdy dopiero szukasz miłości? Potrafisz nią emanować?

Kobiecość to…

Dla mnie to poczucie własnej wartości oraz akceptacja własnego wyglądu z wszystkimi niedoskonałościami jakie w nim są. Traktuje to jako swój osobisty sukces. To właśnie te dwa elementy sprawiają, że ludzie postrzegają nas jako bardzo pewne siebie.

Kobiecość to bycie idealną?

Ideałów nie ma i bez względu na to, że czasem podświadomie zachowujemy się tak, jakbyśmy nimi były (w końcu kto by nie chciał co? ;-)) to jednak do ideału wiele nam brakuje. Tylko czy życie byłoby interesujące, gdybyśmy we wszystkim były doskonale, najlepsze i najcudowniejsze? Może na początku byłoby fajnie, ale po jakimś czasie wiałoby nudą… Ja tam lubię czasem wyjść poza schematy, zaskoczyć albo zwyczajnie zrobić jakąś akcję. Żeby życie było pasjonujące musi być nieprzewidywalne. Dlatego warto mieć u boku kogoś kto nie przytaknie Ci na każdą Twoją fanaberię, nie zawsze wyskoczy z Tobą na zakupy, zamiast wieczoru przy romantycznym filmie wybierze piwo z kumplami, albo zwyczajnie Cię wkurzy. Musimy być różni, żeby było ciekawie. A poza tym przeciwieństwa się przyciągają – tak coś słyszałam. 😉

Kobiecość kręci facetów

Chociaż zgadzam się z tym, że faceci boją się pewnych siebie kobiet to uważam też, że jest wielu takich, którzy pragną mieć takie przy sobie. Nie chodzi tylko o seks. Pewna siebie kobieta to wyzwanie, a zarazem szacunek, uznanie i podziw. Szukaj takiego, który doceni Twoją pewność. Inni nie są Ci potrzebni. Nie daj się zwieść gadce, że kobiecość to pięknie wyrzeźbiona sylwetka, ubiór czy makijaż. Kobiecość to wewnętrzna energia, poczucie świadomości siebie, własnych oczekiwań i ich realizacji. To pasja, dzięki której rano budzimy się z uśmiechem na twarzy. To power, który każda z nas ma wykonując setki codziennych spraw.

Gdy obudzisz to w sobie znajdziesz czas na zajebiste stylizacje wykończone świetnie dobranymi dodatkami, trening czy dietę. To przyjdzie samo, bo zwyczajnie poczujesz, że tego chcesz. Wybierzesz to co najlepsze dla Ciebie. Zmuszanie się do czegoś nigdy nie da pełnej satysfakcji. Bądź naturalna w swoich wyborach.

Jeśli akceptujesz siebie w 100% wtedy emanuje z Ciebie naturalne piękno, które wyraża się poprzez ruch ciała, gesty, spojrzenia, sposób wypowiedzi. To wtedy dla faceta staniesz się najbardziej atrakcyjna, a Twoje wady pokocha tak samo jak zalety. Bo będą częścią Ciebie, bez których nie byłabyś w pełni sobą…

***
Biżuteria wykorzystania w sesji foto – 4 Seasons Jewelry

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.