Jak ubrać faceta na imprezę?

Dobra Żona chcąc nie chcąc dbać o swojego faceta musi. Szczególnie wtedy, gdy ma ochotę pokazać go szerszej publice. W końcu powinien trzymać odpowiedni poziom, by nie kontrastować z naszym blaskiem hmm?

Ktoś tu planuje „rozwalić” system?

Kochane moje! Przygotujcie się na bombę! Za moment zabiorę Was do świata street artu, rysunku, grafiki i malarstwa. Do miejsca, w którym inspiracja rodzi się z filmu, fotografii i kreatywności twórców. W której każdy produkt z limitowanej serii ma swój niepowtarzalny charakter i „duszę”. Na których swój stempel stawiają artyści pokroju Maggie Piu, Nawera, Julii Piekiełko czy Mikołaja Cielniaka. I chociaż podejrzewam, że nie koniecznie ich znacie to naprawdę polecam poświęcić chwilę czasu, by przejrzeć ich fp oraz dzieła, które tworzą. Powalają! Dosłownie….

mucha meska marthu
foto. Marthu

Walk your own way…

Zgłębiając markę, która swoje produkty określa wyznacznikiem zwrotu „idź swoją drogą” odnoszę wrażenie, że chyba nie dało się tego uchwycić lepiej w trzech prostych słowach. Tak sobie tylko rozmyślam czy tak wielkie pokłady indywidualizmu mogą ze sobą współpracować w jednym zespole. Choć po efektach muszę przyznać, że jednak można. Czapki z głów dla osoby, która ten zespół trzyma w ryzach.

mucha meska marthu

Od początku do końca w jednej myśli

Tworzę sobie w głowie wizję procesu produkcyjnego jednego z produktów. I widzę jakiś kosmos! Kolory – poziom master! Tkaniny – poziom master! A przy tym…spójność? Master! Ja rozumiem, że w tym kraju żyje masa kreatywnych głów, które w genialny sposób potrafią łamać schematy. Potrafię zrozumieć, że kilka z nich może spotkać się w jednym miejscu i jednym czasie, by urzeczywistniać swoje koncepcje. No, ale żeby artystów zmusić do tak doskonałego przeprowadzenia realizacji idealnie skomponowanych zestawów zaczynając na projekcie samej tkaniny na opakowaniu kończąc? Tego się chyba nie spodziewałam…Kto pracował z artystą, wie jak ciężko jego temperament zaprogramować na tory wizerunkowej spójności. A w tym wypadku zabawa kolorem, by nie powiedzieć wręcz barwne szaleństwo kompletnie zaprzecza chaosowi wywołanemu standardowemu myśleniu pojęcia chaos z definicji.

Poznaj także cykl Chichotki: Projekt Handmade –> O Matko!

mucha meska marthu
foto. Marthu

Ubierz Go niestandardowo!

Nie powiem Ci dzisiaj nic o wyjątkowym garniturze. Nie wspomnę też już więcej o koszulach. To nie jest tekst o męskich skarpetkach czy butach. Nie znajdziesz tu także standardu. Znajdziesz tu za to niebanalny krawat, ale przede wszystkim nietuzinkowe muchy! Zapewniam Cię, że wystarczy przejrzeć tylko kilka produktów, by zrozumieć co znaczy moda w wersji 2.0! Przebieraj, oglądaj, podziwiaj, rozgość się. I szykuj kasę, bo wyjść z ich sklepu bez zakupów chyba zwyczajnie się nie da.

Ta marka to rewolucja w myśleniu o męskich dodatkach. I mimo, że większość produktów skierowana jest do charyzmatycznych mężczyzn to znajdziesz tam również „dzieła sztuki” dla juniora!

mucha meska marthu
foto. Marthu

39ba65f5ec417b243b68500f70b12be8Zobacz także –> 17 outletów handmade, które warto odwiedzić!

Marthu to diament na rynku akcesoriów męskich. Diament!

Psst…Wiedziałaś, że Ty też możesz nosić muchę? Tak – naprawdę jest tam wiele piękna także dla nas!

mucha meska marthu
foto. Marthu

P.S. Dla mojego M. prezenty już dotarły i dodam tylko, że jakość zdecydowanie dorównuje designowi i oryginalności. 😉

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.