Rutynek karty zadan dla dzieci

Jak nauczyć dziecko obowiązków przez zabawę? Rutynek live!

Kto się nie rozwija ten się cofa. Może banał, ale jak się od siebie nie wymaga to trudno liczyć, że praca przyniesie efekt.

Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy pierwszy, z biegiem czasu wyszło, że dość mocno pilotażowy odcinek naszego nowego projektu.

Postanowiliśmy przeprowadzać rozmowy na żywo z twórcami handmade. Wiemy, że artykuły nie oddadzą dokładnie tego kto tak naprawdę kryję się za marką. Mogliście przeczytać o samych produktach, zobaczyć je na zdjęciach, ale w naszym odczuciu czegoś w nich brakowało. Długo zastanawialiśmy się jak pokazać Wam twórców, żebyście sami mogli realnie ocenić jacy są i czy zasługują ze swoimi projektami na Waszą uwagę.

A, że żyjemy w czasach, gdzie coraz większą rolę odgrywa dźwięk i obraz to postanowiliśmy się tam odnaleźć. Nie powiem, że jestem ekspertem od mody, bo to byłoby niezłe nadużycie. W tej roli doskonale sprawdza się Justyna. Z naturalnym dostrzeganiem piękna i detali żaden facet z kobietą nie wygra. Dlatego ja zadaje pytania, a Justyna wyszukuje marki, którym warto je zadać.

Chociaż z Gosią było nieco inaczej. Tak w sumie to odnalazła się sama, a ściślej mówiąc to odnalazła nas dzięki unikatowej bluzie od Nubee, którą Justyna założyła na wydarzenie Mamy Targ w Łodzi.

Nic nie dzieje się przez przypadek. Jeden wagon pociąga następny i tak od jednej marki przeszliśmy do drugiej. Gosia nie tworzy ubrań. Gosia jednym produktem uczy rodziców i ich dzieci maksymalnie i efektownie wykorzystywać czas, który szczególnie rano upływa szybko. Jej karty w formie zabawy uczą dzieci wykonywać codzienne czynności.

W tej rozmowie dowiecie się jak działa crowdfunding, jak to się stało, że dzięki niemu Rutynek jest i wygląda tak jak wygląda, ile emocji i wysiłku kosztował czas kampanii, jak to się stało, że gdy cel został osiągnięty, Gosia totalnie tego nie zarejestrowała. Czy bliscy i znajomi zdali test ze wsparcia w momencie próby? Jak to jest z pracą w Internecie i dlaczego jest tak, że dla wielu osób twórczość internetowa zmaga się z opinią dobrej zabawy, a nie dużego wysiłku i w jaki sposób Rutynek może pomóc dzieciom autystycznym.

Z filmu dowiecie się też o wielu innych rzeczach. Nie gadam już. Po prostu zachęcam do obejrzenia. Jak się spodoba, to zapraszam do polubienia mojego kanału na Youtube –> Tata Pyta – jak będziecie chcieli otrzymać powiadomienia o nowych filmach oprócz subskrypcji zaznaczcie pole “dzwonek”.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.