Lovemade granatowa sukienka projekt handmade tata pyta

Historia granatowej sukienki – Lovemade – Projekt Handmade live!

Marka Lovemade na rynku pojawiła się w 2017 roku. Dokładnie 1 kwietnia. W prima aprilis. Jednak projekty Magdy dalekie są od żartów. „Dla małych Dam i ich Mam”. To jej hasło przewodnie, w którym zawierają się wspólne stylizacje dla mamy i córki. Nie są one jednak takie same.

Zapraszam Was do obejrzenia zapisu transmisji live jaką przeprowadziliśmy z Lovemade. Porozmawialiśmy o tym jak to się zaczęło, o produktach skierowanych dla ojców, o inspiracjach, o życiu i o samej marce. Obalamy też mity związane z tkaninami.

Magda przez wiele lat pracowała w korporacji. Po urodzeniu drugiego dziecka postanowiła zmienić swoje życie. Doszła do wniosku, że dwójka rodziców pracująca w korporacji przy podwójnym macierzyństwie to nie jest dobry pomysł. Zaryzykowała. Otworzyła markę handmade w chwili, gdy dla wielu ludzi wychowanie dwójki dzieci byłoby już maxem. Tworzyła projekty w nocy, byście mogli cieszyć się tym co oferuje.

Magda wierzy w siłę symboli i mam wrażenie, że tym symbolem była pewna granatowa sukienka. Więcej o tej historii dowiecie się z video (naprawdę polecam). Zabawne jest, że jej mama była krawcową, a przez wiele, wiele lat Magda nie przejęła po niej pasji i zawsze była przekonana, że raczej nie pójdzie tą drogą. Okazało się inaczej. Dlatego mogłem z nią porozmawiać, a Wy możecie posłuchać jakim jest człowiekiem.

Zastanawiam się co by to było, gdyby mama Magdy wyrzuciła jednak tą granatową sukienkę (zdradzam nieco historii). I nie ma znaczenia nawet fakt, że jej mama robiła wszystko, by ją od krawiectwa odgonić. To co ma się wydarzyć po prostu się wydarzy. Dlatego jest teraz Lovemade. I są nowości, które Magda pokazała podczas naszego wywiadu. To biżuteria, którą możecie znaleźć tutaj.

***

Ten projekt jest właśnie po to, byście poznawali twórców jakimi są naprawdę. We mnie nieustannie wzbudzają podziw. Za wielką determinację, pasję, emocje…. Będzie mi mega miło jak będziecie z nami przy jego rozwoju. Zapisy transmisji live pojawiają się także na moim kanale na Youtube –> Tata Pyta. Przyłożycie się do rozwoju kanału, gdy go zasubsrybujecie! 😉

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.