eko konkurs zielony lis chichotka blog

Eko Konkurs: Wyniki!

Nasza ekologiczna zabawa dobiegła końca, więc czas podać wyniki! Wasze komentarze nastroiły nas bardzo optymistycznie! Dbacie o swoje zdrowie i staracie się żyć w duchu eko! Super!

Jak doskonale wiecie, nie możemy nagrodzić wszystkich. Dlatego dzięki Zielonemu Lisowi – naszemu partnerowi będziemy organizować dla Was eko konkursy regularnie. Dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzenia naszego fanpage’a na Facebooku i profilu na Instagramie. Tam będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych niespodziankach. 😉

Eko konkurs: Zielony Lis – wyniki!

Postanowiliśmy nagrodzić autorkę tej oto wypowiedzi:

“Cóż staramy się jeść zgodnie z porami roku i zwyczajnie czytać etykiety. Nasz styl życia został zrewolucjonizowany przez pojawienie się Majci. Wówczas zaczęłam patrzeć w swój talerz, stosować dietę zrównoważoną. Potem dostaliśmy książkę Joanny Bator w prezencie i tak się zaczęło stopniowe przechodzenie na eco :)”

Wypowiedz Pani Magdaleny Erbel ujęła nas swoją prostotą. Zobaczcie jak niewiele potrzeba, by zmienić swoje nawyki i żyć zdrowo! 🙂 Panią Magdalenę prosimy o zapoznanie się z regulaminem odbioru nagrody.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.