konkurs zielony lis eko

Eko Konkurs! Bon 50 zł na zakupy w sklepie Zielony Lis!

Lubisz żyć w stylu eko? Co to w ogóle dla Ciebie znaczy? Przedstaw nam swoją wizję Twojej idei eko i zgarnij bon na zakupy w sklepie ze zdrową żywnością – Zielony Lis!

Jak zapewne dostrzegliście sporo się na naszym blogu pozmieniało. Jest o modzie, jest o handmade, jest także o beauty! Dlatego musi być także healthy! A jak zdrowo to w naszym słowniku musi być ekologicznie! Wiemy, że nie raz w trudach codzienności nie jest łatwo zawsze zjeść zdrowo i regularnie. Ale wiemy też, że trzeba próbować!

Naszym motywatorem jest nasz partner – Zielony Lis, z którym organizujemy dla Was konkurs! Chcemy zmotywować do stylu eko tych, którzy się do niego zbierają, ale ciągle to odkładają na później, a także docenić tych, którzy w duchu eko idą przez swoje życie!

Konkurs – regulamin

I. ORGANIZATORZY I SPONSORZY

1. Organizatorem tego konkursu, zwanego dalej „Eko Konkurs” jest Justyna Woźniak, autorka bloga www.chichotka.pl.
2. Partnerem i jednocześnie sponsorem konkursu jest sklep internetowy Zielony Lis z siedzibą przy ul. Paderewskiego 5/12, 93-530 Łódź

II. NAGRODY

1. Nagrodą jest bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie internetowym Zielony Lis wraz z przesyłką kurierską gratis.
2. Fundatorem nagrody jest sklep internetowy Zielony Lis.
3. Partner konkursu zobowiązuje się do przekazania nagrody w terminie 14 dni od daty zgłoszenia zwycięzcy.

III. ZASADY KONKURSU

1. Konkurs ogłoszony zostanie przez Organizatora na stronie internetowej www.chichotka.pl i trwać będzie na profilu Facebook Chichotka.pl – @ChichotkaPL.
2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
– w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook (@ChichotkaPL) opisać jak wygląda Twój styl eko lub jak go sobie wyobrażasz?
3. Konkurs organizowany jest dla fanów @ChichotkaPL i @zielonylis.delikatesy.spożywcze – na Facebook’u (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile)

Będzie nam niezwykle miło jeśli dodatkowo:
– polubisz plakat konkursowy na Facebook;
– udostępnisz plakat konkursowy na Facebook;
– zaprosisz znajomych do zabawy (poprzez oznaczenie ich).
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 13 sierpnia.2016 r. na stronie organizatora konkursu (www.chichotka.pl)
5. Zwycięzca konkursu powinien w przeciągu 48h od ogłoszenia na stronie zgłosić się poprzez formularz kontaktowy na stronie organizatora lub poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, organizator wybierze kolejną osobę.

IV. CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od 01 sierpnia 2016 do 10 sierpnia 2016 do godz. 23:59, na zasadach wskazanych w niniejszym regulaminie.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele partnera, osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie najbliższej rodziny organizatora i partnera/sponsora (tj. małżonek, dzieci, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu).
4. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
a) naruszają prawo obowiązujące w Polsce,
b) naruszają prawa i uczucia osób trzecich,
c) nie zawierają spełnionych warunków wymienionych w punkcie III
d) naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
5. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Udział w konkursie, oznacza akceptację wszystkich punktów Regulaminu Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych,
b) podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.