Czwarta odsłona Mamy Targ w Łodzi

Mam wrażenie, że tak niedawno pisałam Wam relację z pierwszej edycji, a tu przed nami już czwarta. Chcecie wiedzieć czego się po niej spodziewać? Do rozdania mam dla Was także 10 wejściówek!
Kolejna odsłona targów rodzinnych Mamy Targ odbędzie się w niedzielę (10 września 2017 r.) w godz. 11:00-17:00 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G w Łodzi.

Mamy Targ w Łodzi

Mamy Targ to wydarzenie, które będąc w Łodzi zdecydowanie warto odwiedzić. Dlaczego? Ponieważ w jednym miejscu znajdziecie marki, które tworzą produkty pełne wyobraźni. Produkty, które w większości wypadków inspirowane są doświadczeniami macierzyństwa, a to najlepsza droga do zrozumienia potrzeb maluszków i ich rodziców.

Poznacie najnowsze kolekcje i trendy mody dziecięcej i ciążowej. Zobaczycie zachwycające artykuły wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia czekać będzie nas Was blisko 60 wystawców. Organizatorki Iwona i Dominika przygotowały również warsztaty z Pawłem Zawistowskim, niespodzianki i konkursy, atrakcje dla dzieci czy strefę z jedzeniem.

Tatusiowie będą zachwyceni motoryzacyjnym partnerem, którym jest Arena Premium – autoryzowany dealer marek BMW i Mini. Będzie możliwość skorzystania z jazd próbnych. Będzie także rodzinna rywalizacja, w której będziecie mogli wygrać gadżety BMW.

Bardzo nam miło, że możemy uczestniczyć w Mamy Targ jako partner medialny wydarzenia. W związku z tym mamy dla Was 10 wejściówek na czwartą edycję. Pierwsze osoby, które zgłoszą się w komentarzu pod postem na fb i napiszą, że chcą otrzymać wejściówką otrzymają ją. Jedna osoba może poprosić o maksymalnie dwa bilety.

Pierwsza edycja – Mamy Targ w Łodzi

 

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.