blog, moda dziecieca, blog mamy, chichotka

Czas na zmiany!

Niedawno świętowałam mały jubileusz związany z piątym filmem na Youtube i w nagrodę spotkały mnie małe problemy techniczne. Dlatego na kolejne video musieliście czekać dwa tygodnie. Mam jednak nadzieję, że było warto!

Obecny tydzień to dla mnie chwile kończące pewien etap. Na urlopie macierzyńskim było uroczo, ale wszystko ma swój koniec. Przyznam szczerze, że trochę stęskniłam się za swoją pracą. Z drugiej jednak strony ciężko rozstać się z Chichotką, która z dnia na dzień opanowuje nowe umiejętności. Cieszę się ogromnie, że miałam możliwość skorzystania z rocznego urlopu i budować więź z córeczką.

Prezent

Kończący się urlop macierzyński zmotywował mnie do wprowadzenia pewnych zmian na blogu. Szybko prawda? Blog ma ledwie dwa miesiące, a już zachciało mi się kombinować. 🙂 Natury kobiecej nie oszukasz. Jak za długo jest stagnacja to robi się nudno. 🙂 Dobrze, że mąż jeszcze nadąża.

No właśnie. Nie przypadkowo o mojej drugiej połówce. Niespodzianka jest skierowana do Was – w przeważającej części – drogie Czytelniczki, jednak bezpośrednio dotyczy mojego męża. Wpadłam na pomysł, by na blogu stworzyć Strefę Taty. To będzie miejsce, gdzie Chichotkowy tatuś raz na tydzień (co środę) będzie zamieszczał wpisy związane z własnymi przemyśleniami na tematy parentingowe. 🙂 Sama jestem ciekawa co On tam wymyśli.

chichotka, biżuteria, dodatki, handmade

Taka ze mnie kochana Żoneczka. 🙂 Nie dość, że zostawiam mu pod opiekę Chichotkę to jeszcze zaganiam do pisania na blogu. Mam nadzieję, że wytrzyma to tempo. Wierzę, że da sobie radę. A to wszystko z myślą o Was! 🙂

Cieszy mnie, że mąż zareagował pozytywnie na ten pomysł. To taki nasz eksperyment. Ciekawe jaki obraz macierzyństwa wyłoni się z perspektywy kilku miesięcy i kilkunastu zamieszczonych wpisów. Czy nasze spojrzenie na codzienne wychowanie Chichotki tak drastycznie się różni? A może znajdziemy więcej podobieństw niż różnic? Na pewno będzie ciekawie:)

Mam nadzieję, że będziecie towarzyszyć nam w tym eksperymencie. 🙂 A tymczasem wracamy do Youtube! Szósty film już jest. Tym razem postanowiłam pokazać Wam jak  Chichotka bawi się biżuterią i dodatkami. To tylko wierzchołek góry lodowej, bo w trakcie dnia potrafi na takich zabawach spędzić sporo czasu. 🙂

Możesz lubić również

Here you can find the related articles with the post you have recently read.